A2, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací

Deník zadarmo není zadarmo. Předplaťte si Alarm.

V turbulentních časech koronaviru je pro nezávislá média čím dál důležitější podpora čtenářů. Dávno jsou pryč doby, kdy si na sebe médium vydělalo šikovnou inzercí. V takových časech mají samozřejmě výhodu plátky a servery financované různými vlivnými skupinami. Nevěříme řečem o tom, že si miliardáři média kupují jako investice. Nikdo, kdo není úplně padlý na hlavu, si dnes média kvůli výdělkům nekupuje. Kupuje si je jen proto, že chce ovlivňovat veřejnou diskuzi ve chvílích, kdy se mu to zrovna hodí. Ani v případě oligarchických médií neplatí, že zadarmo je zadarmo, ale cenu, kterou platíme je to, že náš veřejný prostor a žurnalistika slouží právě jejich zájmům. Za sedm let existence redakce Alarmu zcela jasně ukázala, že nebude poklonkovat nikomu a ničemu. Než se zaprodat, to raději skončíme. Ale protože končit rozhodně nehodláme a chceme stále dělat novinařinu bez kompromisů, potřebujeme k tomu vaši finanční podporu. Pokud si Alarm “předplatíte” pravidelným měsíčním příspěvkem, dáváte nám najevo, že si naší práce vážíte, že si přejete naše články číst a že pro vás Alarm zaujímá speciální místo na české mediální mapě, které by nikdo jiný nemohl zastoupit. Pokud jste takovým čtenářem Alarmu, podpořte nás v naší aktuální kampani.

vybíráme od 14.9.2020
445 244 Kč
vybráno 445 % z 100 000 Kč

přispělo

296 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Na jakékoliv dotazy vám rád odpoví Ondřej Bělíček (732 888 002, o.belicek@advojka.cz).

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držte se!

Peter SEBO

Díky za vás!

Anna Řepová

Díky za rozumný způsob informování o Covidu

Dárce

Díky!

Dárce

Díky za to, že pokrýváte důležitá témata, byť ne vždy souhlasím s vámi navrhovanými řešeními.

Štěpán Mairovský
200 Kč

Díky za vaši skvělou práci!

Petr H.
100 Kč

Dobrý den, paní Úhlová, moc si vážím Vaší práce a DĚKUJI ZA NI! Nemám pravidelný měsíční příjem, tak jsem přispěl jednorázově a rád platbu pár krát zopakuji. Novináři Vašich kvalit jsou novodobí RYTÍŘI DEMOKRACIE A SVOBODY

Ivan Komenda
150 Kč

Díky za vaši práci!

Dagmar Krišová

Díky za jednu z mála poměnek či rdesna ptačího či durmanu v betonovém kališti místního žurnalismu. Prosperitu mimolidskému!

Jaroslav Staněk
180 Kč

Díky za vás!

Monika