Arnika - program Toxické látky a odpady


Životní prostředí Zdraví

Kdo znečišťuje okolí mého domova?

Webová aplikace www.znecistovatele.cz vám pomáhá získat informace o znečištění jednotlivých lokalit ČR toxickými látkami. Najdete zde především informace o tom, kdo a jaké toxické látky produkuje ve vašem okolí. Na stránkách naleznete také základní fakta o tom, jak tyto látky mohou ohrožovat vaše zdraví. Aplikace pracuje s daty shromažďovanými v Integrovaném registru znečišťování (IRZ), který spravuje Ministerstvo životního prostředí. Posledním ohlašovacím rokem je rok 2019, data za rok 2020 budou k dispozici začátkem října 2021. Děkujeme za Vaši podporu, kterou využijeme ve vyhledávání znečišťovatelů ve Vašem okolí a ochraně životního prostředí Vašeho regionu.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Na čistém životním prostředí záleží nejvíce, hlavně v zájmu dalších generací!

Ladislav Vokoun

Každému je hned jasné, že si akorát majitel podniku namastí kapsu a zaplatí to rybáři, vodáci, plavci ryby, hmyz, zvířata ad.

Jiří Čepelka

Chci mít kontrolu znečisťovatelů v okolí.

Hynek Pospíšil
200 Kč

Hodně štěstí s Vaší prací!

Dárce

Díky za to co děláte, nejde jen o Bečvou, chceme čistou a transparentní politiku vlády, nejen v oblasti životního prostředí

Kristyna Hypsova
500 Kč

Přeju nám všem, co nám není lhostejný život a prostředí ve kterém žijeme, hodně sil a neutuchající touhu v našem boji s lidskou špínou... ;-)

Radek Novák

Dobrý den,
jsem moc ráda, že jsou v ČR lidé, kteří se snaží udělat něco pro životní prostředí. Děkuji!

Lenka Vaňková
300 Kč

Děkujeme za vaší práci...

Alena Pavlovská
500 Kč

za čisté řeky

Jaromír Opravil

Děkuji za vaše úsilí a prosím nevzdávejte to. Otrávení Bečvy se nesmí promlčet, s tím oni počítají, proto se to neustále protahuje.

Vladimír Pleva
400 Kč