CZ / EN

Watsu for Health, z.s.


Zdraví Lidé s postižením

Watsu® Pomáhá

Watsu® Pomáhá je projekt veřejně oznámené sbírky za účelem poskytování vodních terapií Watsu® pro děti i dospělé s pohybovým onemocněním a pečujícím členům rodiny formou individuálních rehabilitačních lekcí, zážitkových workshopů a skupinových školících bloků.

vybíráme od 7.8.2020

Watsu® Pomáhá

Projekt Watsu® Pomáhá je zaměřený na zlepšení kvality života osobám s pohybovým onemocněním a jejich rodinám. Můžete nás podpořit libovolnou částkou na náš transparentní účet 1122339939/5500 nebo jednoduše on-line platbou níže:
18 745 Kč

přispělo

15 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Watsu® je rehabilitační metoda prováděná v teplé vodě 34°C. Cíleně vedené pohyby uvolňují svaly, klouby a šlachy, čímž efektivně zmírňují  bolesti. Pobyt v teplé vodě ve spojení s Watsu® má pozitivní vliv i na psychiku.

Watsu® ocení zejména rodiny, které dlouhodobě pečují o děti s těžkým tělesným onemocněním. Péče o takto nemocné děti mívá na rodiny duševní, fyzický, finanční i sociální dopad.

Poskytování Watsu® je finančně velmi nákladné (zejména pronájem a výhřev bazénu s požadovanou teplotou). Obecně se hydroterapie ve zdravotnictví využívá málo. Není dostatečně podporována zdravotním ani sociálním systémem, byť její účinek je prokazatelný a mocný.

Minimální náklady spojené s realizací:
a) individuální hodinové Watsu®  činí 1.200,- až 1.700,-Kč (dle místa konání).
b) celodenního workshopu činí 24.000,- až 30.000,-Kč.
c) pravidelného jednohodinového workshopu s týdenním opakování po dobu 3 měsíce činí 50.000,- až 55.000,-Kč.

Váš příspěvek umožní realizaci výše uvedených projektů, které mnohým rodinám pomohou zkvalitnit život a péči o nemocné dítě.

S upřímností děkujeme, že pomáháte s námi!Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.