Nadace Via


Děti, mládež, rodina

Dobrodruzi: Za sportem a zábavou do Krumlova

Cílem tohoto projektu je alespoň trochu usnadnit život téměř tříleté Natálce, která v životě nemá moc štěstí. Natálka trpí nemocí Westův syndrom. Bohužel se toto onemocnění nedá léčit, a tak je Natálka odkázána na celoživotní pomoc svých rodičů. Pojďte proto s námi pomoci Natálce za kapku lepším životem, než má teď!

vybíráme od 13.7.2020
52 900 Kč
vybráno 21 % z 250 000 Kč

přispělo

56 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Rozhovor s Natálky maminkou:

Natálka se narodila po bezproblémovém těhotenství. Již po propuštění z porodnice si rodiče všimli, že něco není v pořádku. Po několika vyšetřeních se zjistilo, že téměř tříletá Natálka trpí silnou epilepsií, která jí ztěžuje život každý den. Trpí mentální retardací a nemůže se pohybovat, ani neudrží hlavičku. Byl jí diagnostikován Westův syndrom. Natálka je milá holčička, která i v tomto věku potřebuje péči jako po narození. Je ve všem odkázána na své rodiče a pomoc dvou sourozenců. Na začátku ledna prodělala Natálka koronavirus a do toho se ještě nakazila pravou chřipkou. Stěží přežila. Je to opravdová bojovnice.

Kvůli tomu, že Natálka neustále roste, potřebuje speciální autosedačku. Avšak ta se do nynějšího vozu nevejde. Proto rodina potřebuje nový, větší a spolehlivější vůz, aby mohla s Natálkou pravidelně jezdit k lékařům do Prahy, kde probíhá drtivá většina vyšetření.
Podpořte Natálku online nebo přijďte na úžasné nedělní odpoledne, kde se společně s rodinou nebo přáteli pobavíte, zasportujete si a zároveň přispějete na dobrou věc. Šiřte s námi lásku k druhým a pojďte dělat svět o něco hezčím. Protože právě vy máte tu možnost někomu zlepšit život.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Hodně štěstí. Potůčková

Božena Potůčková
300 Kč

Vim,ze je to tezke,drzte se.

Stanislav Reiter
1 000 Kč

Drž se Natálko

Václav Dušek
500 Kč

Bojuj maličká,

Radim Hálek
1 000 Kč

Snad to trochu pomůže..

František Šimek
100 Kč

Pro Natálku od strejdy Otty a tety Lucky

Otto Hawelka
1 000 Kč