Asociace vodní turistiky a sportu z.s.


Sport a volný čas Životní prostředí

Zachraňte vodáctví v ČR

Podpořte Asociaci vodní turistiky a sportu, aby vodní turistika byla zachována pro další generace. Usilujme o to, aby řeky zůstaly řekami a nestaly se jen soustavou přehřátých rybníků se suchými úseky pod jezy. AVTS se podařilo změnit vodní zákon ve prospěch vodáků a aktivně vstupuje do vodoprávních řízení. Zabránila vzniku již několika MVE, které by výrazně ovlivnily splavnost řek.

vybíráme od 16.6.2020

Zachraňte vodáctví v ČR

Podpořte Asociaci vodní turistiky a sportu, aby vodní turistika zůstala zachována pro další generace. Usilujme o to, aby řeky zůstaly řekami a nestaly se jen soustavou přehřátých rybníků se suchými úseky pod jezy. I vodáci mají svá práva.
125 457 Kč

přispělo

306 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Finance budou použity na provoz Asociace vodní turistiky a sportu, která zastupuje vodácké a turistické organizace (KČT, ČSK, Vodní skauti, SVoČR, ATOM), vodácké firmy i jednotlivé vodáky. Svým příspěvkem podpoříte projekty suchejezy.cz, nebezpecnejezy.cz, umožníte nám vstupovat do vodoprávních řízení a řízení na ochranu přírody. Bohužel nikdo přes 30 let neprosazoval vodácké zájmy, a proto naše řeky vypadají jako přehřáté rybníky s dlouhými suchými úseky pod jezy. Zanikají nám terény, kam jsme chodili dříve trénovat a vychovávat mládež. Jezy jsou často obtížně přístupné, oplocené až k řece a neumožňují výstup ani nástup. Přitom přijedete po řece, jakožto veřejné vodní cestě, ale ta na jezu končí, s vodáky se nepočítá. Naše aktivity směřují i do legislativního procesu a ke změně zákonů (vodní zákon) ve prospěch vodáků. 
Podpořte naši snahu a úsilí. Zachovejme vodní turistiku i pro další generace.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se Vám moc daří - Ahooj Iva

Iva Černochová
500 Kč

Pokračujte v tom, co děláte :)

Pavel Přibyl
500 Kč

Fandim temto iniciativam!

Milos Hulka
300 Kč

Ahoj

Zdeněk Košut
100 Kč

Vše nejlepší !!!

Anna Hynkova
100 Kč

Děkuji za Vaši práci!

Paddling Tramp
100 Kč

Ahoj!!

Jan Prášek
100 Kč

Hodně úspěchů přeji Vám a vlastně i nám (pádlerům:)

Zdeněk Hosa
500 Kč

SÁZAVA

Roman Choutka
100 Kč

Díky za skvělou práci ve prospěch nás všech co jezdíme řeky

Aleš Kocáb
500 Kč