Spirála Ostrava, z.ú.


Aktuálně - spolu proti Koronaviru Lidé s postižením

Podpořte s námi lidi s duševním onemocněním

Ve Spirále Ostrava usilujeme o zotavení lidí s duševním onemocněním z dlouhodobých psychických problémů. Velmi jim pomáhá naše dlouhodobá podpora a smysluplná práce v chráněných podmínkách, kterou jim nabízíme. Nyní je ohrožena udržitelnost jejich pracovních míst z důvodu zrušení cateringových zakázek, uzavření kavárny a výpadku velké části vlastních příjmů.

vybíráme od 12.4.2020

Zachraň práci

Podpořte svým příspěvkem práci a seberealizaci lidí s duševním onemocněním a jiným zdravotním postižením, která je nyní ohrožena kvůli výpadkům vlastních příjmů Spirály Ostrava.
77 820 Kč
vybráno 39 % z 200 000 Kč

přispělo

113 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Ve Spirále Ostrava usilujeme o zotavení lidí s duševním onemocněním z dlouhodobých psychických problémů. Velmi jim pomáhá naše dlouhodobá podpora a smysluplná práce v chráněných podmínkách, kterou jim nabízíme. Nyní je ohrožena udržitelnost jejich pracovních míst z důvodu zrušení cateringových zakázek, uzavření kavárny a výpadku velké části vlastních příjmů. Momentálně všichni šijeme roušky, podporujeme ty, kterým se zhoršil psychický stav vlivem událostí a doufáme, že se nám podaří udržet maximum pracovních míst vyhrazených lidem se zdravotním postižením. Můžete k tomu přispět.


Do Spirály jsem začala docházet na doporučení mé lékařky. Nejprve jsem navštěvovala sociální rehabilitaci, kde mi nejvíce pomohli s mým problémem se vstáváním a naučili mě samostatnosti. Sociální rehabilitace mi ukázala nové obzory, které bych doma nenašla-například hledat nové kontakty s lidmi. Po roce a půl se naskytla možnost být zaměstnaná jako obsluha kavárny. Velice ráda jsem nabídku přijala a jsem na sebe hrdá a udělám maximum, abych byla ještě lepší. V Kafárně je skvělý kolektiv a přátelská atmosféra. Nikdy bych nevěřila, že já budu pracovat s lidmi. Práce v kavárně mě baví. Do budoucna se vidím jako baristka ve velké kavárně s knihovnou. Udělám všechno pro svůj sen.
Eliška B.

Více o tom, jak podporujeme lidi s duševním onemocněním zjistíte na našich stránkách www.spirala-ops.cz.

Můžete nám pomoci také odběrem našich výrobků a služeb. Jsme poskytovateli náhradního plnění.
Cateringové služby je možné také předplatit.
Děkujeme, všichni Spiráláci.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

At se dari!

Dárce
1 000 Kč

Držím palce :-)

Kamila Koláčková
500 Kč

Držím palce všem 🙏💙

Renáta Staňková
300 Kč

🌷

Dárce
500 Kč

Doufám, že se penízky podaří vybrat ❤️ jste skvělí ❤️

Zuzana Franková

Věřím, že se podaří vybrat dost peněz pro tak dobrou věc. 🙏🍀

Andrea Drastichova