Společnost Podané ruce o.p.s


AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU Zdraví

COVID 19 - Sbírka pro sociální služby a jejich uživatele

I sociální pracovníci jsou v "první linii". Už od počátku epidemie COVID-19 se snaží pomáhat svým zranitelným klientům, kteří jsou nejvíce ohroženi - starším, nemohoucím, znevýhodněným lidem. Pomozme pečovatelům vracet se do práce zajistit důstojnou péči. Ochraňme ty nejzranitelnější, kteří příliš dlouho zůstali na okraji zájmu. Sbírku vyhlašují Společnost Podané ruce o.p.s. a Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, o. s.

vybíráme od 25.3.2020

Darujte teď a pomozte těm, kteří pomáhají jiným!

181 892 Kč

přispělo

220 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pojďme společně ochránit ty nejslabší, a zároveň pomoci těm, kteří pomáhají jiným. Děkujeme!

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, o. s. je největší profesní organizací v oboru. Sdružuje 1 213 organizací a 2 699 registrovaných služeb.

Společnost Podané ruce o.p.s. působí v oblasti závislostí a práce s mládeží od r. 1991. Ze zahraniční spolupráce přináší zkušenosti s potíráním epidemií a je výrazným hybatelem na poli testování Covid-19 v rámci České republiky. Sociální pracovníci, psychoterapeuti, adiktologové se v r. 2019 starali o více než 10 000 klientů a preventivními vzdělávacími programy prošlo 18 000 dětí.

O využití darů rozhoduje garanční tým zástupců obou organizací. Sbírka je kontrolována Krajským úřadem Jihomoravského kraje a probíhá na transparentní účet s názvem Společnost Podané ruce o.p.s. u Fio banky, číslo účtu 2701786666 / 2010.


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Určitě je potřeba

Josef Baránek
300 Kč