Sociální nadační fond města Brna a Jihomoravského kraje


Hospicová a paliativní péče

Sbírka Hospic doma

Lékaři, sestry, sociální pracovníci, terapeuti, duchovní a další spolupracovníci s dlouhou zkušeností v paliativní péči už za pár týdnů zahájí činnost domácího hospice na Poliklinice Zahradníkova. Pacientům a jejich blízkým budou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Součástí Centra paliativní péče Brno bude kromě mobilní specializované paliativní péče (domácího hospice) i ambulance paliativní medicíny a poradna.

vybíráme od 6.3.2020

Sbírka Hospic doma

Pomáhám se Sociálním nadačním fondem #pomahejtesnamiSNF
2 300 Kč

přispělo

7 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Centrum paliativní péče Brno je součástí Polikliniky Zahradníkova Sdružení zdravotnických zařízení II Brno, příspěvkové organizace, zřízené statutárním městem Brnem.

Cílem je nabídnout pacientům v pokročilých a konečných stadiích nevyléčitelných chorob kvalitní ambulantní a domácí paliativní péči v Brně. Služby přispějí k zlepšení kvality života pacientů a jejich blízkých, k efektivnějšímu poskytování zdravotní péče, k řešení možných komplikací v domácím prostředí a k prevenci opakovaných zdravotnických převozů a hospitalizací v závěru života. Pacientům, kteří si to přejí, bude umožněno důstojně dožít v domácím prostředí nebo v náhradním sociálním prostředí (pobytová zařízení sociálních služeb) 

http://www.paliativnipecebrno.cz/

Na podporu financování projektu jsme zahájili veřejnou sbírku. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu