CZ / EN

Společnost pro ranou péči, pobočka Brno


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Nafoukni si svého VIRTUÁLNÍHO BĚŽCE na charitativní Minidesítku pro ranou péči

V sobotu 15.srpna 2020 v 16:30 h startuje na Velodromu v areálu BVV v Brně odložená MINIDESÍTKA PRO RANOU PÉČI, charitativní běh na podporu rodin vychovávajících děti s postižením zraku. Bezbariérovou trasu na 1 km zvládne každý :-) Není třeba se registrovat předem, startovné je dobrovolné a můžete je uhradit před startem na našem stánku na Velodromu. Nemůžete-li přijít, zakupte si svého VIRTUÁLNÍHO BĚŽCE - nafukovací balónek s Vaším jménem. Výtěžek z běhu použijeme na nákup nového auta na cesty do rodin.

vybíráme od 13.2.2020

Každý balónek pomáhá !

Raná péče je jediná služba, která přijede za rodinou až domů. Tady je naše pomoc nejefektivnější: ve známém a bezpečném prostředí domova děti lépe reagují na podněty a rodiče nejsou vyčerpaní z cestování a uklidňování dětí. Kvalitní auta na cesty do rodin jsou pro nás nezbytností - za loňský rok jsme ujeli na cestách za rodinami 76 989 km! Koupí balónku nám pomůžete získat peníze na nové auto. DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLU S NÁMI!
15 200 Kč
vybráno 101 % z 15 000 Kč

přispělo

25 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Společnost pro ranou péči bezplatně pomáhá rodinám vychovávajícím doma děti se zrakovým nebo kombinovaným postižením. Jezdíme do rodin domů na pravidelné návštěvy, ukazujeme rodičům, jak stimulovat zrak dětí a celkově je rozvíjet, a zároveň je všestranně podporujeme, aby náročnou péči zvládali co nejlépe. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Bohdana Svobodová
500 Kč

Taky jeden balónek nafoukneme ☺️ Elenka s mamkou

Lucie Šajdlerová
300 Kč

Mišutka a Dašutka ze záchranky

Dáša ŠIMÁKOVÁ
500 Kč

Moravia Praha

Petr Votava
1 000 Kč

Nákup nového auta na cesty do rodin je skvělý nápad! Držím palce s celým projektem a svému virtuálnímu běžci aka balónku přeji samozřejmě vítězství, stejně jako vám! :)

Zuzana Janáková
500 Kč

Ste úžasní! Nech Vám to behá :)

Oli

Děkuji za to co děláte!

Jaroslav MACH
1 000 Kč

Ať vozidlo slouží a přináší radost.

Jana Hájová
500 Kč