Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.


Lidé s postižením Osvěta a poskytování informací

30 let Společnosti E

Oslavte s námi 30 let existence naší organizace. Založte vlastní narozeninovou dárcovskou výzvu a pomáhejte s námi zlepšit život lidem s epilepsií!

vybíráme od 18.12.2019
21 632 Kč

přispělo

48 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Víte, že s epilepsií žije v České republice až 100.000 lidí? Mezi každodenní starosti, se kterými se lidé s epilepsií potýkají, patří kromě záchvatů také strach a předsudky o epilepsii.

Epilepsie se dá zvládnout!
Společnost E je nezisková organizace, která od roku 1990 podporuje osoby s epilepsií a jejich blízké s celorepublikovou působností. Naším hlavním cílem je začlenění osob s epilepsií do života a do společnosti. Boříme také mýty, které epilepsie provází a usilujeme o změnu pohledu veřejnosti na lidi s epilepsií. Poskytujeme poradenství lidem s epilepsií a jejich blízkým, spolupořádáme letní tábor pro děti, vydáváme publikace pro školy i rodiče, pořádáme besedy a kampaně (jako třeba #zadnoupaniku) a v neposlední řadě také provozujeme náš sociální podnik – květinovou dílnu Aranžérii.
Společně toho dokážeme víc!
Řídíme se tím, že člověk by měl pro dobrou věc udělat alespoň to málo, co dokáže zvládnout. S vaší podporou dokážeme nabídnout více služeb pro více lidí s epilepsií.
Díky pravidelným finančním darům jsme schopní zajistit fungování dlouhodobých projektů a zejména zafinancovat ty položky, na které se obtížně získávají peníze od firem či z grantů (například provoz Aranžérie, poradenství či vzdělávacího projektu).

Děkujeme, že máte zájem nás podpořit, moc si vážíme vaší důvěry!

>>> CHCI TAKÉ ZALOŽIT DÁRCOVSKOU VÝZVU <<<

Více na www.spolecnost-e.cz a www.aranzerie.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (7)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.