CZ / EN

AcaMedia, z. ú.


Vzdělávání a výzkum Osvěta a poskytování informací

Sinopsis

Sinopsis je projekt neziskové organizace AcaMedia z.ú., realizovaný za odborné spolupráce s Katedrou sinologie FF UK v Praze. Jeho cílem je podávat pravidelný přehled o vývoji v Číně a dopady v současném světě z pohledu čínských, českých a světových médií a pozorovatelů.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Vaše dary nám umožní pokračovat v systematické práci s cílem analyzovat vývoj v ČLR a v česko-čínských vztazích a informovat o nich českou i světovou veřejnost. Pomohou nám při sběru literatury a dokumentů, jejich analýze a případně překladu, a při pravidelném zveřejňování výsledků této práce na našem webu a v hlavních českých i světových médiích. Přispějí rovněž k naši účasti na veřejných akcích k této tematice, jakož i k pořádání našich vlastních odborných a osvětových aktivit.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za to, že přispíváte do veřejné debaty v otázkách Číny a její politiky. Vaše články jsou důležitým doplňkem k vesměs povrchnímu informování o čínských aktivitách. Aktuální snaha UK se od vás distancovat je další ukázkou toho, jak se obecně mění morální kodex (v ČR, ale i jinde?). Že tato proměna zasahuje i nejvyšší akademické kruhy je hodně alarmující.

Alena Ulrichova
300 Kč

Vše nejlepší k čtvrtstoletí, Kájo!
生日快樂

Crazy2
300 Kč

Budu posílat měsíčně, tak doufám že vydržíte v tom co děláte. Zatím je to opravdu jízda ;)

Ivo Denemark
100 Kč

Díky za protiváhu Hedvábné dezinfo stezce! :)

Filip Horák
500 Kč

Chvályhodný projekt

Štěpán Novotný