CZ / EN

AcaMedia, z. ú.


Osvěta a poskytování informací Vzdělávání a výzkum

Sinopsis

Sinopsis je projekt neziskové organizace AcaMedia z.ú., realizovaný za odborné spolupráce s Katedrou sinologie FF UK v Praze. Jeho cílem je podávat pravidelný přehled o vývoji v Číně a dopady v současném světě z pohledu čínských, českých a světových médií a pozorovatelů.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Vaše dary nám umožní pokračovat v systematické práci s cílem analyzovat vývoj v ČLR a v česko-čínských vztazích a informovat o nich českou i světovou veřejnost. Pomohou nám při sběru literatury a dokumentů, jejich analýze a případně překladu, a při pravidelném zveřejňování výsledků této práce na našem webu a v hlavních českých i světových médiích. Přispějí rovněž k naši účasti na veřejných akcích k této tematice, jakož i k pořádání našich vlastních odborných a osvětových aktivit.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Vzdy dobra prace. Diky

Michal Rychetsky
300 Kč

Děkuji za cenné informace o tom co se v Číně děje a o příslušných souvislostech. Je evidentní, že je to za současné politické konstelace velmi nevděčná úloha. Snažím se pomoci Vašemu velmi důležitému informačnímu úsilí alespoň finančně a to pravidelně.
O.Šindler

Ondřej Šindler
500 Kč

Děkuji, že kultivujete debatu o Číně, a pomáháte české veřejnosti i politikům rozlišovat Čínu od Komunistické strany Číny a jejího šovinismu.

Marek H.

Trvalý příkaz jsem již dávala, ale pro tvar podpisu ho banka poslala zpět.

Maryna Učíková
100 Kč

Velmi užitečná činnost. Děkuji.

Pavel Mertlík
2 000 Kč

Vážím si Vaší práce a přeju další úspěšný rok!

Ondra G

děkuji
Doufejme, že časem budou zprávy o Číně pozitivnější. To si moc přeji.

Vladimír Srp

Děkuji za skvělý projekt a za odvahu postavit se Číně i PPF. Ledvinkova

Petra Ledvinkova
2 000 Kč

Díky za vaši práci.

Lukáš Pavlík

Vážení kolegové,
nesmírně si vážím Vaší práce a rád podpořím projekt, který je neoprávněně napadán. Rád žiji v demokracii a chci, aby to tak zůstalo.
Srdečně
Jakub Sirovátka

Jakub Sirovátka