AcaMedia, z. ú.


Vzdělávání a výzkum Osvěta a poskytování informací

Sinopsis

Sinopsis je projekt neziskové organizace AcaMedia z.ú., realizovaný za odborné spolupráce s Katedrou sinologie FF UK v Praze. Jeho cílem je podávat pravidelný přehled o vývoji v Číně a dopady v současném světě z pohledu čínských, českých a světových médií a pozorovatelů.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Vaše dary nám umožní pokračovat v systematické práci s cílem analyzovat vývoj v ČLR a v česko-čínských vztazích a informovat o nich českou i světovou veřejnost. Pomohou nám při sběru literatury a dokumentů, jejich analýze a případně překladu, a při pravidelném zveřejňování výsledků této práce na našem webu a v hlavních českých i světových médiích. Přispějí rovněž k naši účasti na veřejných akcích k této tematice, jakož i k pořádání našich vlastních odborných a osvětových aktivit.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

David Ha was a keynote speaker at the ALIFE 2021 conference on artificial life in Prague and he decided to donate his honorarium to Charles University's Faculty of Arts which runs a project org called Sinopsis, which he visited and enjoyed in 2019.

David Ha
5 000 Kč

Vážím si vaší práce, obdivuji vaši erudici, přímost a snahu o nestrannost a objektivitu.
Milan Benes

Milan Benes

Dobrý den,

moc si vážím Vaší činnosti. POkračujte v ní dále, má to smysl.

S pozdravem

O.

Ondrej Kotek
100 Kč

Pokračujte v činnosti. Ať se daří.

Lukáš Křístek
10 000 Kč

🤸🏻‍♂️👍🏻👍🏻💪🏻💪🏻👌🏻

Jiří Čepelka

Thank you for all the hard work you are doing. You deserve much more than what I can give you. The best way to fight oppression is with transparency.

Kryspin Varys
500 Kč

Děkuji za práci, kterou děláte!

Petr Lešek
200 Kč

Váš hlas má váhu, vydržte, díky.

Pavel Prochaska

Děkuji.

Jan Matoušek
5 000 Kč

Děkuji za objektivní pohled na situaci v Asii.

Antonín Rais
100 Kč