Nesedím, sousedím, z. s.


Senioři Děti, mládež, rodina

Podporuji Komunitní centrum Nesedím, sousedím

Díky vaší podpoře budeme moct zvelebit vnitřní i vnější prostory našeho centra, dříve zanedbaného domku uprostřed břevnovského sídliště, kde provozujeme nízkoprahové kluby, kroužky a cvičení pro všechny generace a sociální skupiny.

vybíráme od 24.4.2019

Podporuji KC Nesedím, sousedím

16 311 Kč

přispělo

25 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Břevnov nedělá jen Bělohorská! Od léta 2017 nemusí Břevnováci jen korzovat nahoru a dolů po svém bulváru, mohou se potkávat a trávit spolu aktivně čas u nás, v Komunitním centru Nesedím, sousedím. Od nejmladších po nejstarší. Od dopoledních klubů pro rodiče s malými dětmi přes odpolední kurzy a cvičení pro starší děti a seniory až po večery určené pro všechny generace. Můžete u nás protáhnout kosti i mozkové závity, naučit se psát noviny, hrát na flétnu, hrát divadlo i hrát si. Ruční práce s přírodními materiály i cizokrajné vaření, promítání i besedy. A to všechno (prakticky) zdarma, protože chceme být přístupní všem bez rozdílů.
Fungujeme díky grantům, ale na tom se budoucnost stavět nedá. Každá koruna získaná od našich příznivců nám pomůže s důvěrou směřovat do dalších let existence, abychom mohli být břevnovským obývákem, kde se všichni pospolu budeme cítit dobře. V současnosti nám vaše příspěvky pomáhají platit náklady, které nám granty nepokryjí (energie, topení, účetnictví ad.) - měsíčně se jedná zhruba o 10 000,- Kč. Moc děkujeme za podporu.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Kristyno,
diky za vse,,
Delas to skvele!
Misa

Michaela Cankova
1 000 Kč

❤️

Nikola Kotlárová
300 Kč