Nesedím, sousedím, z. s.


Senioři Děti, mládež, rodina

Podporuji Komunitní centrum Nesedím, sousedím

Díky vaší podpoře budeme moct zvelebit vnitřní i vnější prostory našeho centra, dříve zanedbaného domku uprostřed břevnovského sídliště, kde provozujeme nízkoprahové kluby, kroužky a cvičení pro všechny generace a sociální skupiny.

vybíráme od 24.4.2019

Podporuji KC Nesedím, sousedím

5 600 Kč

přispělo

9 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Břevnov nedělá jen Bělohorská! Od léta 2017 nemusí Břevnováci jen korzovat nahoru a dolů po svém bulváru, mohou se potkávat a trávit spolu aktivně čas u nás, v Komunitním centru Nesedím, sousedím. Od nejmladších po nejstarší. Od dopoledních klubů pro rodiče s malými dětmi přes odpolední kurzy a cvičení pro starší děti a seniory až po večery určené pro všechny generace. Můžete u nás protáhnout kosti i mozkové závity, naučit se psát noviny, hrát na flétnu, hrát divadlo i hrát si. Ruční práce s přírodními materiály i cizokrajné vaření, promítání i besedy. A to všechno (prakticky) zdarma, protože chceme být přístupní všem bez rozdílů.
Fungujeme díky grantům, ale na tom se budoucnost stavět nedá. Každá koruna získaná od našich příznivců nám pomůže s důvěrou směřovat do dalších let existence, abychom mohli být břevnovským obývákem, kde se všichni pospolu budeme cítit dobře. 
Momentálně potřebujeme akutně pomoct s vybavením maličké kuchyňky, kde vaříme rodinám, co navštěvují náš klub pro rodiče s dětmi nebo dětem, co u nás v létě stráví dobrodružný příměstský tábor. A z dlouhodobějšího hlediska chceme vyřešit hospodaření s dešťovou vodou, abychom si rozkvetlou zahrádku udrželi i bez plýtvání pitnou vodou.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
❤️
Nikola Kotlárová
300 Kč