CZ / EN

Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče

Cesta domů má nový domov

Ano, Cesta domů má nový domov. Dostavba paliativního centra trvala několik let. Letos na konci května jsme mohli přestěhovat do nových a vlastních prostor. V nové budově je jak kancelářské zázemí, půjčovna pomůcek tak i vzdělávací centrum pro paliativní medicínu a do budoucna i odlehčovací lůžka pro rodiny v hospicové péči. Tento projekt je pro Cestu domů historickým milníkem, buďte u toho s námi a podpořte vybavení našeho nového domova.

vybíráme od 15.11.2018
42 100 Kč

přispělo

29 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Budova nového sídla Cesty domů má opravdu silný příběh. Pokud byste se chtěli dozvědět, jak to s ní je a proč právě Michle, doporučujeme náš dřívější článek, přikládáme aktuální fota ze stavby a hlavně se budeme těšit na viděnou osobně v naší nové Cestě domů.

Cesta domů poskytuje nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem specializovanou paliativní péči. Provozuje Domácí hospic na území hlavního města Prahy. Nevyléčitelně nemocným nabízí zdravotní služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu v jejich domácím prostředí. Cesta domů také podporuje rodinu nemocného a umožňuje, aby člověk v posledních dnech a týdnech života mohl dožít důstojně, mít čas na své nejbližší, na rozloučení a mohl být doma, v prostředí, které má rád.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Ať se vám daří!👍🏻
Daniela Novotná
1 000 Kč
Přeji krásný příští rok v nových kancelářích !
A hodně síly a nezdolného optimismu !
Pavlína Jirková
PS : prosím poslat potvrzení o daru, díky
Pavlína Jirková
5 000 Kč
Milá Cesto Domů. Držím vám palce. Lenka