Nadační fond, Agora 7


Senioři Regionální a komunitní rozvoj

Vzdělávací a kulturní centrum pro seniory Přístav 7

Zlepšujeme životní podmínky seniorů. Podporujeme organizování vzdělávacích kurzů, pohybových a tvůrčích aktivit a mezigeneračních setkání. Financujeme právní, psychologické a jiné poradenství při řešení obtížných životních situací. Staráme se, aby senioři zůstávali i ve stáří součástí společnosti a necítili se sociálně vyloučeni. Přístav 7 je společným projektem Nadačního fondu Agora 7 a Elpidy o.p.s., která má s programy se seniory mnohaleté zkušenosti. Pomáhejte seniorům v Přístavu 7 společně s námi.

vybíráme od 22.10.2018

Vzdělávací a kulturní centrum pro seniory Přístav 7

Vaši podporu využijeme k financování aktivit pro seniory, kterými jsou pohybové aktivity, jazykové kurzy či poskytování právní pomoci.
16 985 Kč

přispělo

19 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V Nadačním fondu, Agora 7 zlepšujeme životní podmínky seniorů. Společně s Elpidou o.p.s. vedeme za tímto účelem vzdělávací a kulturní centrum pro seniory Přístav 7 v pražských Holešovicích, ve kterém nabízíme širokou nabídku služeb a dalších aktivit pro seniory, jejich blízké i další skupiny obyvatel.
 
Přístav 7 v pražských Holešovicích nabízí seniorům širokou nabídku vzdělávacích služeb a dalších kulturních aktivit. Besedy, jazykové kurzy, kulturní akce, kreativní a pohybové aktivity. Zajišťujeme také mezigenerační setkávání a chod komunitní zahrádky. Aktuálně mohou senioři navštěvovat například následující kurzy a aktivity:

·         kurz anglického, německého, francouzského a španělského jazyka 
·         kurzy počítačové gramotnosti (PC, tablety, chytré telefony) 
·         pohybové kurzy (joga, zdravotní cvičení, senior cirkus a další) 
·         Tvůrčí dílny (kresba, malba, fotografie a další) 
·         Kluby (šachový, pletařský, filmový, dámský a další) 
·         zapojení do dobrovolnického programu nebo do komunitní zahrady Botanicula

Úplný seznam aktuálně pořádaných a připravovaných kurzů si můžete prohlédnout zde.

Důležitou součástí naší nabídky je také právní a jiné poradenství, které umožňuje seniorům a jejich blízkým řešení obtížných životních situací. Otevíráme naše služby všem a nechceme nikoho opomenout, zaměřujeme se proto také na vyhledávání osamělých a opuštěných jedinců.

Staráme se, aby senioři zůstávali i ve stáří součástí společnosti a necítili se sociálně vyloučeni.
 
Jsme Nadační fond, Agora 7, pomáhejte seniorům ve vzdělávacím a kulturním centru pro seniory Přístav 7 společně s námi.  

Pokud se rozhodnete pomoci jednou, použijeme tuto pomoc na financování  jednorázových aktivit, kterými jsou 30 minut v soukromé právní poradně – nebo 60 minut libovolné pohybové aktivity – nebo 90 minut libovolného jazykového kurzu. Pokud se nás rozhodnete podporovat pravidelně, tak nám pomůžete financovat tyto služby každý měsíc. 

Vaše podpora je pro nás velmi důležitá, využijeme ji na poskytování kvalitních služeb ve vzdělávacím a kulturním centru pro seniory Přístav 7 a transparentně zveřejníme ve výroční zprávě na webových stránkách. 

Každá pomoc se počítá – jste skvělí, děkujeme Vám!

Váš tým Nadačního fondu, Agora 7
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Jsem rád, že jsem vás mohl podpořit a vy pomáháte dál...

Vladimir Krivka

Četla jsem článek o Vaší bohulibé činnosti. Pracuju v sociálních službách a vím, jak je každá, i malá, pomoc důležitá. Nemůžu přispět moc, ale aspoň na pár měsíců pravidelným příspěvkem. Ať se Vám daří!

Milada Chomátová

Fandím vám a važím si vaší práce.

Denisa Hniličková
350 Kč

Dobry den at se dari babickam a dedeckum.

Zdena Lelkova
100 Kč