Centrum BAZALKA, o.p.s.


Děti, mládež, rodina Lidé s postižením

Pomoc postiženým dětem a jejich rodinám

Jsme nestátní nezisková organizace nabízející komplexní péči o děti s těžkým kombinovaným postižením, anebo poruchami autistického spektra. Provozujeme denní a týdenní stacionář, kde nabízíme ambulantní a pobytové služby. V naší ZŠ a MŠ speciální poskytujeme vzdělání dle individuálních schopností a možností každého žáka. Cílenou rehabilitací a fyzioterapií se snažíme dětem zlepšit kvalitu život či při nejmenším stabilizovat jejich zdravotní stav. Svým darem nám pomůžete pomáhat i nadále.

vybíráme od 5.10.2018

Pomáhejte nám pomáhat

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Centrum BAZALKA, o.p.s. založili v roce 2004 rodiče dětí s těžkým zdravotním postižením. V roce 2008 jsme se stali certifikovaným pracovištěm konceptu Bazální stimulace®, který se velmi osvědčil v ošetřovatelské péči. Ve témže roce jsme založili MŠ speciální a ZŠ speciální.
Dnes pečujeme o 43 klientů z celého Jihočeského kraje ve věkovém rozpětí od 1 roku do 40 let. Náš týdenní stacionář je v rámci regionu jedinečný. Od roku 2017 poskytujeme i víkendové pobyty.
Našim posláním je pomáhat rodinám s péčí o děti s těžkým kombinovaným postižením (tělesným, mentálním a smyslovým), anebo s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením. Snažíme se ulehčit životní situaci těchto rodin a dát prostor pro jejich zdravý chod.

Svým darem nám pomůžete pomáhat i nadále. Staňte se naším pravidelným dárcem!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se klukům daří :-)

Jana Halfarová
500 Kč

Pro Kubíka :-)

Kateřina Křivdová

Pro Kubu na nový invalidní vozík. Ať je lépe!

Lucie Krubnerová
500 Kč

Dobrý den, děkuji za krásnou tašku, ale myslím, že tyto dárky a poštovné taky něco stojí a vy byste tyto koruny mohli investovat účelově do vašich projektů nebo pomůcek pro potřebné. Přeji hodně sil a ještě víc sponzorů a dárců :-)

Dagmar Kozáková
300 Kč

Pokračujte v prospěšné práci a nezasílejte dárky, přijde mi to jako plýtvání zdroji. Díky.

Petr Bartůněk
500 Kč

Ať se vám daří! Prosím neposílejte nám drobné dárky. O případné další sbírce informujte pomocí sms či mailem.

Jan Boček
500 Kč

Děkuji za všechny nemocné, ať mají i tak šťastný život.

Pavla Beránková
1 000 Kč

Vozík pro Kubíka

Jakub Krása
500 Kč

Příspěvek na vozík pro Kubíka

Adéla Krásová
100 Kč

Prosim neposilejte mi zadne darky (adresa Loza 32, 33152, Dolní Bělá). Žiji dlouhodobě v zahraničí a do Čech se dostávám max. 1x ročně. Děkuji.

Lenka Žďánská
300 Kč