Centrum BAZALKA, o.p.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Pomoc postiženým dětem a jejich rodinám

Jsme nestátní nezisková organizace nabízející komplexní péči o děti s těžkým kombinovaným postižením, anebo poruchami autistického spektra. Provozujeme denní a týdenní stacionář, kde nabízíme ambulantní a pobytové služby. V naší ZŠ a MŠ speciální poskytujeme vzdělání dle individuálních schopností a možností každého žáka. Cílenou rehabilitací a fyzioterapií se snažíme dětem zlepšit kvalitu život či při nejmenším stabilizovat jejich zdravotní stav. Svým darem nám pomůžete pomáhat i nadále.

vybíráme od 5.10.2018

Pomáhejte nám pomáhat

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Centrum BAZALKA, o.p.s. založili v roce 2004 rodiče dětí s těžkým zdravotním postižením. V roce 2008 jsme se stali certifikovaným pracovištěm konceptu Bazální stimulace®, který se velmi osvědčil v ošetřovatelské péči. Ve témže roce jsme založili MŠ speciální a ZŠ speciální.
Dnes pečujeme o 43 klientů z celého Jihočeského kraje ve věkovém rozpětí od 1 roku do 40 let. Náš týdenní stacionář je v rámci regionu jedinečný. Od roku 2017 poskytujeme i víkendové pobyty.
Našim posláním je pomáhat rodinám s péčí o děti s těžkým kombinovaným postižením (tělesným, mentálním a smyslovým), anebo s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením. Snažíme se ulehčit životní situaci těchto rodin a dát prostor pro jejich zdravý chod.

Svým darem nám pomůžete pomáhat i nadále. Staňte se naším pravidelným dárcem!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Dobrý den,
moc ráda přispěji na vaši práci, jen prosím, aby mi nebyly nadále zasílány obálky s drobnými dárky. Chápu, že je to způsob, jak oslovit možné dárce, ale považuji to trochu za plýtvání prostředky i materiálem (většina předmětů typu svátečních přání u nás končí v koši na papír).
S pozdravem,
J. Knoppová, Třeboň

Jana Knoppova
3 000 Kč

Držte se :-)

Hana Třísková
500 Kč

Rád pomůžu

Peter Garai
500 Kč

Malá pomoc a pozdravujte Kubíka :)

Petr Bek
300 Kč

-

Helena Rumlerova
300 Kč

Malý měsíční příspěvek na vaši činnost :-)

Ivo Protivínský
100 Kč

Děkuji za to, že se o děti, které to potřebují tak staráte:)

Michaela Rybová
300 Kč

Doufám, že alespoň tato drobná pomoc bude ku prospěchu.

Alena Karpíšková
1 000 Kč

Hodně štěstí Markétce

Simona Drexlerová
100 Kč

Simona Moravová
200 Kč