Centrum BAZALKA, o.p.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Pomoc postiženým dětem a jejich rodinám

Jsme nestátní nezisková organizace nabízející komplexní péči o děti s těžkým kombinovaným postižením a poruchami autistického spektra. Provozujeme denní a týdenní stacionář, kde nabízíme ambulantní a pobytové služby. V naší ZŠ a MŠ speciální poskytujeme vzdělání dle individuálních schopností a možností každého žáka. Cílenou rehabilitací a fyzioterapií se snažíme dětem zlepšit kvalitu život či při nejmenším stabilizovat jejich zdravotní stav. Svým darem nám pomůžete pomáhat i nadále.

vybíráme od 5.10.2018

Pomáhejte nám pomáhat

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Centrum BAZALKA, o.p.s. založili v roce 2004 rodiče dětí s těžkým zdravotním postižením. V roce 2008 jsme se stali certifikovaným pracovištěm konceptu Bazální stimulace®, který se velmi osvědčil v ošetřovatelské péči. Ve témže roce jsme založili MŠ speciální a ZŠ speciální.
Dnes pečujeme o více než 40 klientů z celého Jihočeského kraje ve věkovém rozpětí od 1 roku do 26 let. Náš týdenní stacionář je v rámci regionu jedinečný. Od roku 2017 poskytujeme i odlehčovací víkendové pobyty.
Našim posláním je pomáhat rodinám s péčí o děti s těžkým kombinovaným postižením (tělesným, mentálním a smyslovým) a s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením. Snažíme se ulehčit životní situaci těchto rodin a dát prostor pro jejich zdravý chod.

Svým darem nám pomůžete pomáhat i nadále. Staňte se naším pravidelným dárcem!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Raději takto než složenkou :) Snad to alespon nekomu uděla drobnou radost
Aleš XXX
300 Kč
Moc si vážím co děláte pro tyto lidi. Děkuji. Přeji hodně energie.
Mgr. Radim Němec, Ostrava
Radim Nemec
500 Kč
Musíme si pomáhat.
Marie Chvátalová
1 000 Kč
Příspěvek zaslán z peněz, které mi vrátila Applikace Fitify jako slevu. Doufám že dětem, alespoň trochu pomohou. A děkuji Fitify za slevu kterou jsem mohl takto využít.
Jakub Dvořák
500 Kč
Dobrý den,

Dnes zaslal podporu 3000,- Kč pro děti.
Farid Alakbarov
3 000 Kč
Pravidelný příspěvek, ať se daří.
Michal Hrabal
300 Kč
Děláte dobrou věc.
Michal Hrabal
5 000 Kč