Centrum BAZALKA, o.p.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

Pomoc postiženým dětem a jejich rodinám

Jsme nestátní nezisková organizace nabízející komplexní péči o děti s těžkým kombinovaným postižením, anebo poruchami autistického spektra. Provozujeme denní a týdenní stacionář, kde nabízíme ambulantní a pobytové služby. V naší ZŠ a MŠ speciální poskytujeme vzdělání dle individuálních schopností a možností každého žáka. Cílenou rehabilitací a fyzioterapií se snažíme dětem zlepšit kvalitu život či při nejmenším stabilizovat jejich zdravotní stav. Svým darem nám pomůžete pomáhat i nadále.

vybíráme od 5.10.2018

Pomáhejte nám pomáhat

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Centrum BAZALKA, o.p.s. založili v roce 2004 rodiče dětí s těžkým zdravotním postižením. V roce 2008 jsme se stali certifikovaným pracovištěm konceptu Bazální stimulace®, který se velmi osvědčil v ošetřovatelské péči. Ve témže roce jsme založili MŠ speciální a ZŠ speciální.
Dnes pečujeme o 43 klientů z celého Jihočeského kraje ve věkovém rozpětí od 1 roku do 40 let. Náš týdenní stacionář je v rámci regionu jedinečný. Od roku 2017 poskytujeme i víkendové pobyty.
Našim posláním je pomáhat rodinám s péčí o děti s těžkým kombinovaným postižením (tělesným, mentálním a smyslovým), anebo s poruchami autistického spektra s přidruženým mentálním postižením. Snažíme se ulehčit životní situaci těchto rodin a dát prostor pro jejich zdravý chod.

Svým darem nám pomůžete pomáhat i nadále. Staňte se naším pravidelným dárcem!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

na novou bránu ;-)

Radovan Václavek
500 Kč

Držím palce, ať máte dostatek dárců.

Lenka Klepáčková

Ať se daří...

Jiří Hájek
500 Kč

Dobrý den,
moc ráda přispěji na vaši práci, jen prosím, aby mi nebyly nadále zasílány obálky s drobnými dárky. Chápu, že je to způsob, jak oslovit možné dárce, ale považuji to trochu za plýtvání prostředky i materiálem (většina předmětů typu svátečních přání u nás končí v koši na papír).
S pozdravem,
J. Knoppová, Třeboň

Jana Knoppova
3 000 Kč

Držte se :-)

Hana Třísková
500 Kč

Rád pomůžu

Peter Garai
500 Kč

Malá pomoc a pozdravujte Kubíka :)

Petr Bek
300 Kč

-

Helena Rumlerova
300 Kč

Malý měsíční příspěvek na vaši činnost :-)

Ivo Protivínský
100 Kč

Děkuji za to, že se o děti, které to potřebují tak staráte:)

Michaela Rybová
300 Kč