BÉTEL CZ z.s.


Sociálně znevýhodněné skupiny

Dům pro ženy

Již přes 12 let úspěšně pomáháme mužům vyjít ze závislosti. Teď chceme pomáhat i ženám, které se dostaly do obtížné situace – závislost, bezdomovectví nebo prostituce. Chceme jim poskytnout bezpečný domov, ve kterém zakusí svobodu, uzdravení a postaví se na vlastní nohy.

vybíráme od 6.7.2018

Dům pro ženy

Chceme pomáhat i ženám v obtížné situaci
166 687 Kč
vybráno 111 % z 150 000 Kč

přispělo

56 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Abychom jim mohli tohle všechno poskytnout, potřebujeme dům a ten stojí peníze! Rádi bychom do dubna vybrali 150 000 Kč na zálohu.

A tak v průběhu následujících 10 měsíců, 4 stateční (a dostatečně blázniví) z nás poběží 10 km Vítkovský Army Run v červenci, dále 10 km Birell Prague Grand Prix v září a Prague Půl Maraton v dubnu příštího roku. To všechno proto, aby získali co nejvíce peněz, které budou na nákup budovy použity.

Vítek and Adam:

„Bétel nám pomohl překonat naší závislost ve fungující komunitě. Teď běžíme, abychom podpořili ženy, které jsou v tuhle chvíli v podobné situaci jako my před léčbou. Doufáme, že budou moct nalézt stejnou svobodu, jakou jsme nalezli my.“

Daniela and Kate:

„I když jsme si neprošly bojem s vlastní závislostí, ohromná potřeba, kterou vidíme při dobrovolné práci s ženami na ulicích a ve věznicích, se dotýká našeho srdce. Rády bychom viděly, komunitu žen, které vyjdou ze závislosti a poznají opravdovou naději a radost. Poběžíme, protože chceme, aby se tato naše vize stala realitou.“

Děkujeme vám za váš zájem o naši výzvu a jakoukoliv částku, kterou nám darujete. Veškeré dary přijímáme s vděčností. Každá vaše koruna nebo libra nám bude povzbuzením, které nás bude motivovat a posouvat směrem k cílové pásce!

Více informací on naší práci se můžete dozvědět na: http://komunitabetel.cz/

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Well done Kathryn!!
Kyri
Xx

Kyriana Georgiou Delisle
10 €

Well done ladies!

Brenda Cox
30 €

Fandíme v běhu i ve snaze vybudovat dům!

David Halbrštát
2 000 Kč

From all at St Andrews, Woodford Wells.

Dárce
1 115 €

Dobre investovane penize

Jan Frydrýšek
300 Kč

Přeji Vítovi a Adamovi,at se jim zítra daří,budeme držet palce a věříme,že to dají i když nebudou první

Ludmila Egrová
500 Kč

Praying God will do immeasurably more than you could ask or imagine, especially in the lives of the women He brings through your doors.

Lynne Round

Držím pěsti!

Šárka Žilínková

Test donation, God bless you all.

Nick Bishop
5 €