CZ / EN

Rotary Club Prague International


Zdraví Rozvojová spolupráce

WASH for Rajasthan

RCPI je hlavním mezinárodním partnerem projektu WASH (voda, sanita a hygiena) v Udaipuru v Rajastánu v Indii. Mnoho škol zde nemá dostatečná hygienická zařízení pro chlapce a dívky. Často nemají ani umývací potřeby na ruce a jejich hygienické vzdělání je minimální nebo žádné. Ve spolupráci s Rotary International a Rotary Club Udaipur Heritage se v tomto projektu zaměřujeme na vybudování nových či modernizaci stávajících hygienických zařízení pro chlapce a dívky v 51 školách. Také plánujeme osvětu v oblasti osobní hygieny dívek v období menstruace. Očekáváme, že tím snížíme výskyt chorob způsobených nedostatkem hygienických zařízení a neznalostí základních hygienických návyků. Věříme, že vše přispěje ke zlepšení školní docházky a budeme mít šťastnější a vzdělanější děti.

vybíráme od 22.4.2018

WASH for Rajasthan

0 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

RCPI je hlavním mezinárodním partnerem projektu WASH (voda, sanita a hygiena) v Udaipuru v Rajastánu v Indii. Mnoho škol zde nemá dostatečná hygienická zařízení pro chlapce a dívky. Často nemají ani umývací potřeby na ruce a jejich hygienické vzdělání je minimální nebo žádné.
Ve spolupráci  s Rotary International a  Rotary Club Udaipur Heritage se v tomto projektu zaměřujeme na vybudování nových či modernizaci stávajících hygienických  zařízení pro chlapce a dívky v 51 školách. Také  plánujeme osvětu v oblasti osobní hygieny dívek v období menstruace.  Očekáváme, že tím snížíme výskyt chorob způsobených  nedostatkem hygienických zařízení a neznalostí základních hygienických návyků. Věříme, že vše přispěje ke zlepšení školní docházky a budeme mít  šťastnější a vzdělanější děti


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu