Dogpoint, o.p.s.


Zvířata

Virtuální adopce

Milujete psy, ale nemáte dostatek času nebo je vaše ratolest alergická? Chcete i přesto pomoci? Dobrý pocit můžete mít i z virtuální adopce. Touto adopcí můžete pomoci pejskům, kteří jsou dlouhodobě nemocní nebo problémoví a hůře se jim hledá nový domov. A za tuhle pomoc vám budou také neskonale vděčni.

Virtuální adopce

Pod konkrétní hodnotou se skrývá konkrétní forma pomoci pro pejska ve virtuální adopci (klikněte na hodnotu a dole uvidíte, co se za tento dar dá pořídit). Pokud si nevyberete z uvedených částek, nevadí! Zvolit si můžete jakoukoliv hodnotu podpory. (stačí kliknout na tlačítko "jiná částka" a zadat)
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Virtuální adopcí můžete pomoci pejskům, kteří jsou dlouhodobě nemocní nebo problémoví a hůře se jim hledá nový domov.
Pejskovi tak můžete měsíčně přispívat na krmení, podestýlku, odčervení, veterinární péči a nebo mu přispět na výcvikové pomůcky, díky kterým se v útulku lépe zabaví.

Virtuální adopce
Virtutální adopce je v podstatě pojem, jak nazvat podporu konkrétního psa v útulku, který je do tohoto projektu zapojen. Obvykle se jedná o psy dlouhodobě nemocné, těžce umístitelné, nebo psy, kteří jsou v útulku z nějakého důvodu na dožití.
 
Pejsci ve virtuální adopci
Po kliknutí na následující odkaz se Vám zobrazí pejsci, kteří jsou aktuálně v projektu virtuální adopce.
Kliněte ZDE.

Způsob podpory
Pokud se pro tuto podporu rozhodnete je pak již čistě na vás, jestli si zvolíte podporu jednorázovou, nebo dlouhodobou.

Certifikát
Na památku od nás obdržíte Certifikát virtuální adopce, na kterém bude uvedeno jméno virtuálního páníčka a zároveň pejska, kterého se rozhodnete podpořit.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať se má psí dědeček dobře, určitě potřebuje spoustu lásky.

Klára Daškevičová
300 Kč

Pro Darga

Gabca Cris
1 500 Kč

Na krmení pro Darga... ať má lepších dnů víc.

Tereza Paradýsová
500 Kč

Ze srdce přeji Dargovi plno lásky ať už u vás, kde je péče úžasná, nebo v nové rodině, která bude k němu vlídná a laskavá.
Vám děkuji za vaší obdivuhodnou práci, ať se i do budoucna daří.
Martina

Martina Matušková
500 Kč

Moc díky za Váš přístup ke všem pejskům a k rozhodnutí si Darga nechat, víte o něm všechno a i když nebude mít přesně toho svého pána, bude u vás rád, protože vy máte rádi jeho.

Alena Prokešová
400 Kč

Jste úžasní! Darga jsem viděla v prosinci a ten den měl jednu ze svých lepších nálad...tvářil se jako andílek. V tu chvíli bylo těžké uvěřit, že se v něm skrývá i ďáblík. :-) Velice ráda Darga i vás podpořím ve virtuální adopci. Ať se vám daří a Dargo ať je spokojený!

Michala Kozáková
500 Kč

V Dogpointu jsou ty nejúžasnější lidi na světě !!!!
Díky, že jste .....

Marcela Cvrčková
400 Kč