Greenpeace


Životní prostředí Zvířata

Plast je past

Pomozte nám zastavit plasty v oceánech! Každý rok se dostává do oceánů přibližně 8 milionů tun plastu. Moře se pod jejich návalem dusí a nemohou se bránit. Naše vlády by však mohly tento trend změnit. Ministři členských zemí EU právě revidují celoevropské právní předpisy v oblasti nakládání s odpadem. Oslovte s námi klíčové ministry a vyzvěte je, aby ukončili znečišťování oceánů plasty! Množství plastů, které končí v oceánech neustále roste. Z těchto plastů ve skutečnosti naprostou většinu vůbec nepotřebujeme a jejich opětovná recyklace fatálně selhává. Z moří a oceánů se plastovým znečištěním stávají největší skládky na světě. Plast zůstává v životním prostředí až stovky let a může snadno zahubit divoký mořský život. Zároveň se z oceánů dostává do potravního řetězce, a má tak přímý dopad i na lidské zdraví. V oblasti Středozemního moře byly ve vnitřnostech vorvaňů, ryb, ptáků a želv nalezeny plastové úlomky. Pomozte to zastavit!

vybíráme od 30.6.2017
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky, že s tím něco děláte a upozorňujete na obrovský problém.

Hana Viktorová
194 Kč

Hotové zaplaceno!

Petr Najbrt
306 Kč

Kazdý může pomoc, stačí trochu chtít!!!

Ondrej Kocis
194 Kč

Děkuji!

Stepanka Cerna
1 020 Kč

Díky lidi. To pujde!

Tomáš Janczyk
247 Kč

Chtel bych pomoct s cistenim osobne. Byt sam chodim po lese a sbiram odpadky, oceany a plast me trapi kazdy den. Pokud budu mit moznost, zaslu dalsi penize a pokusim se zajistit i podporu projektu ve svem okoli.

Petr Syrný
300 Kč

Bohužel jsem již ve vyšším důchodovém věku a podporuji ještě jiné aktivity (zvířata, příroda), tak mohu přispět alespoň symbolicky.

Alois Turek
150 Kč

Snad se povede! ;)

Kezi
408 Kč

A't jsou naše oceány a moře čisté!

Adam Hanuš
204 Kč

Do oceánu patří ryby a ne plasty.

Michal Kárych
5 100 Kč