Armáda spásy


Sociálně znevýhodněné skupiny

Nocleženka

Nocleženka je poukaz v ceně 100 Kč, který jednomu člověku bez domova umožní strávit noc v teple. Nezahrnuje však pouze nocleh samotný, ale i další pomoc a rozvoj služeb pro lidi bez domova.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Co je Nocleženka?
Nocleženka je poukaz v ceně 100 Kč, který jednomu člověku bez domova umožní strávit noc v teple. Nezahrnuje však pouze nocleh samotný, ale i další pomoc a rozvoj služeb pro lidi bez domova.

V rámci Nocleženky člověku bez domova nabízíme:
- Nocleh ve službách Armády spásy
- Polévku s pečivem a teplý nápoj
- Možnost vykonat osobní hygienu
- Zdravotní prohlídku a ošetření v naší ordinaci
- Schůzku se sociálním pracovníkem, který mu pomůže řešit jeho životní situaci
- Možnost pokračovat v systému služeb Armády spásy

Jednou nocí v noclehárně tedy cesta člověka bez domova určitě nekončí. Hlavním, dlouhodobým cílem celého projektu je navrátit člověka zpět do běžného života a dostat ho do bodu, kdy již žádnou Nocleženku nepotřebuje a je zcela soběstačný.

Budeme si vážit i jakéhokoliv příspěvku nad rámec základní částky = 100 Kč. Ke každé transakci přidělujeme jednu Nocleženku a finance získané nad rámec základní ceny, použijeme na renovaci a rozvoj služeb pro lidi bez domova.

Děkujeme vám proto ve jménu všech těch, kterým tuto cestu umožníte.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (19)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Tohle je to co můžeme jeden pro druhého udělat.....nejdříve jsme lidi a až potom všechno ostatní...pomáhejme si a užívejte si svátky :)

Anna Gaia Rose
200 Kč

Dárek pro moji ženu Martinu, která myslí i na ostatní

Aleš Vyskočil
300 Kč

Dekuji, ze se starate o lidi, kteri se dostal na dno a jsou zavisli na druhych. Velmi blizko dna se nachazimi ja sam a vim jake to je, nemit se kam vratit. Snad se vam dostane trocha sil a odrazite se zase mezi stastnejsi lidi.
Drzim vam palce.
S uctou,Jirka Kabicek

Jirka Kabicek
1 000 Kč

💕

Olga Čechová
100 Kč

Přeji krásné svátky všem lidem, ale hlavně těm, co v životě neměli tolik štěstí a ztratily střechu nad hlavou.

Jiří Slezák

Nebojte se přát si, protože přání se plní všem . Moulisovi

Dagmar Moulisova
100 Kč

Snaž se žít líp, stojí to za to!

Jarmila Balková
100 Kč

Rád by jsem Vám popřál "Klidné vánoce" a co nejméně klientů v následujícím roce 2019.
Velmi si ceníme práce všech vašich lidí.

Alex Bastin

Jsem moc ráda, že mohu touto formou pomoci lidem v nouzi. Příjemcům mých dvou nocleženek přeji vůli nevzdávat se a hodně štěstí v dalších dnech! VH

Věra Hauserová
200 Kč

Přeji všem jménem žáků Střední školy stravování a služeb Karlovy Vary, Ondřejská 56 naději v lepší budoucnost.

Yvona Chrudimská
1 000 Kč