Díky, že můžem, z.s.


Vzdělávání a výzkum Kultura, umění a historie

Korzo Národní: podpořte 10 let oslav svobody!

Díky, že můžem! Děkujeme za svobodu a její možnosti. Kdy jindy než 17. listopadu a kde jinde než na Národní. Oslavy svobody pořádáme již 10 let, a to jenom díky vám, našim dárcům a podporovatelům. Podpořte oslavy svobody i letos, ať je naše společné díky pořádně vidět a slyšet i nadále!✌🏻Na Národní třídě vytváříme prostor, kde se setkáváme jako spoluobčané, a kde můžeme uctít památku, poděkovat za svobodu, dozvědět se něco nového nebo diskutovat.

93 357 Kč

přispělo

428 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Před 10 lety jsme na Korzu Národní poprvé děkovali lidem, kteří se podíleli na revoluci a vyjádřili vděk za možnosti, které revoluce přinesla. Na Národní třídě vytváříme prostor, kde se setkáváme jako spoluobčané, a kde můžeme uctít památku, poděkovat za svobodu, dozvědět se něco nového nebo diskutovat. Z akce se jen díky vám postupně stala největší občanská oslava státního svátku v České republice a vznikla naše organizace Díky, že můžem.

K čemu potřebujeme Vaši pomoc? 
Získané finanční prostředky využijeme na přípravu oslav svobody, hlavně na technické zajištění a program. Akci nepřipravujeme agenturně, podpora dodavatelů, účinkujících a desítek dobrovolníků cenu snižuje v zásadě na nutné produkční náklady a i díky tomu můžeme oslavy svobody otevřít na Národní všem zdarma.
Budeme rádi, pokud do toho půjdete s námi. Vážíme si Vaší podpory a těšíme se 17. listopadu na viděnou! 

Staňte se i vy součástí Díky, že můžem! ❤️


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky že můžeme! LN❤️

Ladislav Novak
100 Kč

Díky za Vaši práci. Díky Vám! Za každoroční setkání s lidmi, kterým záleží na tom, aby minulost neupadla v zapomnění, současnost se nestala samozřejmostí a minulost se v budoucnu neopakovala.

Filip Semrád

Díky, že můžem. :-)

Ester Oehmová

✌🏻💙❤️🤍

Tereza Pohlreichová
100 Kč

Jen tak dal za svobodu a demokracii! ♥️

LM

Díky že můžem

Jan Svoboda

Díky! ❤️

Laura Marie Smrkovská
100 Kč

díky, že to děláte!

Veronika Hušková
100 Kč

Diky, ze muzem!

Katerina Bohadlova
300 Kč

Díky, že můžem! 🇨🇿✌🏻

Kateřina Málek
100 Kč