Český spolek pro agrolesnictví


Vzdělávání a výzkum Životní prostředí

Podpora Evropské agrolesnické konference EURAF 2024 Brno

V době klimatické změny je sdílení zkušeností a přístup ke kvalitním informacím zásadní. Pomozte českým farmářům a farmářkám se dostat na Evropskou agrolesnickou konferenci pořádanou každé dva roky, která se tentokrát bude konat v květnu 2024 v Brně (hlavním organizátorem je ČSAL). Je to pro ně obrovská příležitost se spojit se světovými výzkumníky a farmáři v oblasti agrolesnictví a jejich zahraničními kolegy. V nadcházejícím ročníku konference bude unikátně celý jeden den věnován praktickým zkušenostem a ukázkam stávajících projektů.

vybíráme od 17.12.2023

Podpora Evropské agrolesnické konference EURAF 2024 Brno

Pomozte s Evropskou agrolesnickou konferenci, která se bude konat v květnu 2024 v Brně (hlavním organizátorem je ČSAL/EURAF). Je to obrovská příležitost spojit se se výzkumníky a farmáři z evropských i dalších zemí, kteří a sdílet s nimi zkušenosti oblasti agrolesnictví. V nadcházejícím ročníku konference bude unikátně celá jedna věnována praktickým zkušenostem a ukázkam stávajících projektů. Vše bude překládáno do/z češtiny, angličtiny, příp. němčiny. Akce se koná pod záštitou ministra zemědělství, ministra ŽP, hejtmana JmK, primátorky města Brna a rektora Mendelovy univerzity v Brně.
17 100 Kč

přispělo

6 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Akce se koná pod záštitou ministra zemědělství, ministra ŽP, hejtmana JmK, primátorky města Brna a rektora Mendelovy univerzity v Brně.Český agrolesnický spolek (ČSAL) byl založen v roce 2014 skupinou vědců, zemědělců a agrolesnických nadšenců. Cílem spolku je informovat veřejnost o možnostech a novinkách v agrolesnictví a poskytnout informace zemědělcům o tomto způsobu hospodaření. Daří se nám také zapojovat do různých národních i mezinárodních projektů věnujících se výzkumu, popularizaci i zavádění agrolesnictví do praxe.

ČSAL je také českou pobočkou Evropské agrolesnické federace (EURAF – European Agroforestry Federation), což nám pomáhá ovlivňovat i evropské agrolesnické dění a zároveň přináší inspiraci v oblasti agrolesnických praktik z jiných zemí Evropy.Český spolek pro agrolesnictví je otevřenou organizací, které stále roste a její členská základna se rozšiřuje. Díky tomu se mohou propojovat různí lidé různých profesí, kterým není lhostejný stav naší krajiny.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu