Diakonie Valašské Meziříčí


Lidé s postižením Sociálně znevýhodněné skupiny

Chráněné bydlení JOHANNESS

Chráněné bydlení Johannes je místem, kde lidé s mentálním případně kombinovaným postižením naleznou domov - bezpečné, vstřícné a zodpovědné prostředí. Nabízí možnost žít běžným způsobem života i příležitost rozvíjet svou soběstačnost a nezávislost. Klienty provází jejich životem a podporuje je v přijímání zodpovědnosti za chod domácnosti a vlastní život. Pomozte nám pro ně zajistit nové lepší prostředí, podpořte rozvoj této služby.

vybíráme od 9.5.2024
Chráněné bydlení Johannes je místem, kde lidé s mentálním případně kombinovaným postižením naleznou domov - bezpečné, vstřícné a zodpovědné prostředí. Nabízí jim možnost žít běžným způsobem života i příležitost rozvíjet svou soběstačnost a nezávislost. Provází je jejich životem a podporuje je v přijímání zodpovědnosti za chod domácnosti a vlastní život. Pomozte nám pro ně zajistit nové lepší prostředí.
2 600 Kč

přispělo

8 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Chráněné bydlení Johannes je místem, kde lidé s mentálním případně kombinovaným postižením naleznou domov - bezpečné, vstřícné a zodpovědné prostředí. Nabízí možnost žít běžným způsobem života i příležitost rozvíjet svou soběstačnost a nezávislost. Klienty provází jejich životem a podporuje je v přijímání zodpovědnosti za chod domácnosti a vlastní život. Pomozte nám pro ně zajistit nové lepší prostředí, podpořte rozvoj této služby.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.