STUD, z.s.


Lidská práva Regionální a komunitní rozvoj

Save the Pride!

Brno možná není největší město v Evropě, ale je druhé největší v České Republice. A podle toho by měla také vypadat kultura! Záleží nám na tom, aby měl každý stejná práva, stejné možnosti a stejnou chuť k radosti. Právě tu chceme díky Brno Pride Week přinést i letos. Barevnější, zábavnější a větší než kdy dřív! Pomozte nám uspořádat Pride v Brně! Přispějte nám na organizaci Brno Pride Week 2023.

vybíráme od 8.5.2023
41 500 Kč
vybráno 21 % z 200 000 Kč

přispělo

56 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
…bez vaší podpory festival zorganizovat nezvládneme. Samotné město nás bohužel podpořit odmítlo, a i když jsme dostali štědrý dar z Jihomoravského kraje i od dalších skvělých sponzorů, pořád nám to na pestrobarevný program nestačí. A že se nám povedl! Budeš si moct letos vybrat z 46 událostí na víc než týdenním festivalu! To už je číslo!Máš se na co těšit!

Tento ročník se bude konat na několika místech ve festivalové čtvrti Veveří. Hlavním festivalovým místem se stane kulturní centrum CO.LABS, ve kterém proběhne zahajovací ceremoniál. Budeš sem moci zavítat na přednášky, koncerty či divadelní představení, a CO.LABS poslouží i k setkávání mimo oficiální program. Své prostory k promítání a následným diskuzím poskytne Kino Art. V ArtBaru pak proběhne kvíz a závěrečná párty. Na menší neformální přednášky a karaoke zamíříš do kavárny Hodně Někde, kde se bude konat i první z bohoslužeb. Druhá bohoslužba se uskuteční v kostele Husova sboru. A jelikož v Brně nebude průvod, přichystali jsme si pro všechny Queer Park v Björnsonově sadě plném dobrého jídla, pití, péče a otevřených náručí. A co je nejlepší - víc než 80% programu celého festivalu zůstane zdarma!

Buď u začátku nové éry brněnského queer festivalu!

Už jsme si to dvakrát zkusili takzvaně nanečisto a v menším měřítku, takže víme, že to zvládneme! Zájem o nás je, a ne zrovna malý, čehož si velice vážíme. Abychom se všichni vešli a měli bezpečné zázemí, je třeba právě vás, našich podporovatelů, díky kterým můžeme vybudovat skutečně velký duhový festival, a podpořit tak všechny queer lidi v blízkém i dalekém okolí.

A za to to přece stojí, ne?Zajímá vás víc? Zaujal vás náš projekt a chcete se stát našimi partnery?

Ozvěte se na email: m.christ@brnopride.cz.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Let's yassify the Statl, queens💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

Dárce
300 Kč

Díky za vaši práci🙏🏼❤️

Dárce

Láska je láska.

Marek Pravda

❤️🧡💛💚💙💜

Dárce
300 Kč

Děláte dobrou práci, jen tak dál

Jaromir Flössler
500 Kč

Díky za to, co děláte <3

Eva Ptašková
1 000 Kč

❤️❤️❤️

L. Venhoda