David Fojtík: Dárcovská výzva pro projekt Podpora Nadace Via

David 50

vybíráme od 16.12.2022
151 500 Kč
vybráno 303 % z 50 000 Kč

přispělo

59 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj, bude mi padesát, dárky už všechny mám a tak bych raději podpořil dobrou věc.
Rád bych na své padesátiny podpořil Nadaci Via se kterou dlouhodobě spolupracuji, lidi v ní znám a to co dělají, se mi moc líbí. Ve zkratce se nadace snaží o to, abychom byli lepšími sousedy a filantropy. Věříme, že pokud začneme od sebe a inspirujeme lidi ve svém okolí, v konečném důsledku pozitivně ovlivníme i celou společnost - hezky popsané je to na webu www.nadacevia.cz 

Moc díky za to, že jste se stavili, za všechny famózní dary a také za přispění k výzvě na Nadaci Via, která běží až do "konce týdne" - pátku 3.2., takže kdo nestihl, ještě může přispět. Moc díky! 

Založení výzvy

Nadace Via
Také chcete žít ve společnosti, kde většina lidí jedná svobodně a odvážně, přijímá odpovědnost za sebe a za své okolí, a kde je darování běžnou součástí života? Darujte Nadaci Via. Umění žít spolu a umění darovat v Česku rozvíjíme už přes dvacet let.
Svým darem přispějete k lepší náladě a lepším podmínkám pro život v naší republice. 

Společně přes 25 let podporujeme komunitní projekty a filantropii v ČR a otevíráme tak cesty k umění žít spolu a umění darovat. Od roku 1997 jsme podpořili na 8 tisíc projektů a iniciativ lidí, kteří se rozhodli změnit své okolí v lepší místo k životu.

Usilujeme o zlepšení vztahů mezi lidmi, propojování generací a posilujeme zájem lidí o místo, kde žijí. Podporujeme "aktivní sousedství", kde se lidé nebojí sami zapojit a ovlivňovat dění kolem sebe.

V našich programech pomáháme a podporujeme děti a mládež, aktivní skupiny lidí i obce jako celek. Poskytujeme nejen granty, ale také průběžnou pomoc, doprovázení a vzdělávání všem podpořeným projektům a iniciativám, aby byly dlouhodobě udržitelné.

Díky štědré pomoci dárců sledujeme za 25 let opravdovou změnu. Jak z původně docela obyčejných projektů a plánů vznikají stále odvážnější a s větším přesahem. Lidé pečují o parky, historické památky nebo otevírají knihovny široké veřejnosti. Upravují návsi, budují hřiště, altány a místa k společnému setkávání. Otevírají cesty do krajiny, vysazují aleje nebo obnovují mokřady a studánky.

V roce 2022 jsme díky Vám, našim dárcům, společně pomohli rozhýbat další místa. Podpořili jsme přes 430 sousedských iniciativ částkou téměř 16,5 milionu korun.

Děkujeme, že nám pomáháte tvořit místa, kde je radost žít!

Foto podpořených projektů: Markoušovice, Bílá Voda, Kyjov u Krásné Lípy, Kunštát.

Příběhy podpořených naleznete na ViaBlogu Nadace Via.

Všechno nej brachu.

Marek V.
1 000 Kč

Lepsi zivot si zaslouzi kazdy, kdo se o to poctivě snazi a lepsi zivot ma kazdy, kdo ostatnim pomaha. Diky Dejve

Aleš Fojtik
3 000 Kč

...do druhého poločasu hlavně zdraví, sílu, elán a trochu toho štěstíčka :-) Nechť dohraješ druhý poločas až do konce a pokud by mělo přijít prodloužení, tak ať Ti zbudou síly a nevytratí se tah na branku :-) Drž se. Musialci....

Jo a taky pohodu a pochopení v rodině, ať je Tvá radost ze hry sdílena i ostatními členy a máš jejich plnou podporu :-)

Zdenal

Kamil Opletal
1 000 Kč

Ať nejméně dalších 50 let zůstaneš stejně skvělým a inspirativním chlapem jakým jsi, kámo!

Pepa a Jitka

Vše nejlepší Davidovi i novému Prezidentovi :-D

Gabriela Kubacká
1 000 Kč

Davide, nebudou to první narozeniny, co společně oslavíme. Vzpomínky jsou mlhavé. Řekněme to takto: Je dobře, že narozeniny (už) nejsou o rekordech a jejich překonáváních. Tedy kromě Toho čísla (což se nakonec týká "pouze" oslavence). Prostě my se toho nebojíme, bo my Ti věříme! GdP

Gabriela Ivanco

Poradne to oslav kamo!

Petr Moravec

Ať to běhá, vše nejlepší přejí Bilovi :-)

Standa
2 000 Kč

Ahoj Davide všechno nejlepší ať ti to běhá leze jezdí!
A hezky sis to datum vybral!

Michal
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Via, projekt: Podpora Nadace Via