Andrej Vandlík: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte nás

HC MUNI pro Loono

vybíráme od 15.11.2022
5 800 Kč
vybráno 116 % z 5 000 Kč

přispělo

7 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
POMOZME SPOLEČNĚ v prevenci rakoviny varlat, prsu i dalších onemocnění.
Listopad je tradičně měsíc věnovaný zdraví mužů. K takzvanému Movemeberu se rozhodl přidat i hokejový tým Masarykovy univerzity. A hlavní téma, na které chce upozornit? Rakovina varlat. Protože ta je v současnosti nejčastějším nádorovým onemocněním mladých mužů. A jak ji předejít? Nejlépe samovyšetřením, tedy správnou prevencí! 

A prevencí se dá zabránit i spoustě dalších onemocnění. Proto se HC MUNI rozhodlo sbírkou podpořit organizaci Loono. Je to tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Pořádájí workshopy ve školách, firmách i na festivalech, kde učí veřejnost v oblasti reprodukčního zdraví (#doledobry) a prevence onkologických (#prsakoule), kardiovaskulárních onemocnění (#zijessrdcem) a duševního zdraví (#dobrenitro). Za 8 let naučili více než 120 000 lidí, jak se o svá prsa, varlata, srdce, reprodukční orgány a duševní zdraví správně starat.

Do sbírky také poputují peníze vybrané na zápase HC MUNI proti HC Univerzitě Palackého v Olomouci. Za každého diváka na stadionu navíc přispějí částku i samotní hráči.
Loono, z.s.
Už 8 let myslíme na zdraví ostatních. Za tu dobu jsme více než 120 000 lidí naučili, jak na prevenci, a zachránili tak více než 60 životů. Podpořte nás! Věřte, že každá vaše koruna nám do budoucna pomůže zachránit další lidské životy.

Každá pomoc se počítá 


Přispět můžete jakoukoliv částkou. V čem nám vaše podpora pomůže?

 • Budeme rozvíjet stávající kampaně #prsakoule, Žiješ srdcem, Dole dobrý a také Dobré nitro:
  • pořídíme edukační modely prsou, varlat, srdce, mozku a reprodukční orgánů, na kterých ukazujeme, jak předcházet rakovině a dalším vážným onemocněním (jedna taková prsa stojí 40 000 Kč)
  • vytvoříme edukační materiály, které poskytujeme na našich akcích zdarma 
  • vylepšíme naše workshopové prezentace
  • natočíme další podcasty s lékaři a odborníky na zdraví a prevenci
 • Rozšíříme mobilní aplikaci, která učí Čechy navštěvovat preventivní prohlídky 
 • Budeme pořádat další webináře a workshopy pro školy, komunitní centra i veřejnost
 • Budeme distribuovat edukační sady pro učitele, které umožňují vzdělávat v oblasti prevence a zdraví i mladší generace
 • Připravíme další podcasty na témata, která vás zajímají

Kdo za Loono [čti lůno] stojí


Jsme Loono. Tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. Pořádáme workshopy ve školách, firmách i na festivalech, kde učíme veřejnost v oblasti reprodukčního zdraví (#doledobry) a prevence onkologických (#prsakoule), kardiovaskulárních onemocnění (#zijessrdcem) a duševního zdraví (#dobrenitro).

Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas. Za 8 let jsme naučili více než 120 000 lidí, jak se o svá prsa, varlata, srdce, reprodukční orgány a duševní zdraví správně starat. Více než 60 z nich si díky tomu odhalilo rakovinu či jiná závažná onemocnění v časném stádiu. To nás žene kupředu. Naše aktivity sledujte i na Facebooku, LinkedInu či Instagramu pod @loonocz.Sledujte nás

Chcete už teď vědět víc o tom, jak se o svoje prsa, koule i srdce správně starat? Doražte na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíte na našem Facebooku. Sledovat nás můžete i Linkedinu či Instagramu, kde pod #zijessrdcem, #prsakoule#doledobry a #dobrenitro uvidíte, kdo už naše kampaně podpořil. Víte o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvěte se naší Lucii na workshopy@loono.cz.

Chcete nás podpořit a zároveň si udělat radost? Vyberte si některý z plecháčků, přívěsků či triček na našem charitativním e-shopu :-).  

Príspevok od fanúšikov ♥

Fanúšikovia HC MUNI
1 200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Loono, z.s., projekt: Podpořte nás