mohammad ali: Dárcovská výzva pro projekt Pade do kasičky AHOZu

for help me

vybíráme od 25.7.2022
0 Kč
vybráno 0 % z 100 Kč

zbývá

11 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
just for help me if u can
just for help me if u can
Ahoz Na Kopečku z. s.
Taky máte doma kasičku na padesátky? A co kdybyste jednou pajdou mohli pomoci zvířatům ke šťastnému životu v bezpečném domově a stali se tak součástí našeho projektu? Pomozte nám vybudovat domov s velkým D!
Ahoz Na Kopečku jsme založili před čtyřmi lety, kdy jsme koupili přes 3 ha veliký pozemek, s cílem vybudovat na něm azyl pro hospodářská zvířata. Bohužel osud tomu nepřál a tak jsme nakonec přesídlili do Chuchelny, kde máme sice o hodně menší, ale o to krásnější ráj. A ten jsme začali, a nadále i chceme, sdílet se zvířaty, která ho potřebují..
 


Momentálně tu s námi žije 23 zvířat a rádi bychom nabídli domov dalším. Chceme jim dát opravdový domov a lásku, a zároveň ukázat lidem, jak úžasné bytosti to jsou a strhli z nich tak nálepku "užitková". Protože, věřte nebo ne, není rozdílu mezi mazlící se kočkou a slepicí nebo psem a ovečkou! Vždy Vám to vykouzlí úsměv na rtech a klid na duši.Oželte jedno pade ve své kasičce a hoďte ho do té naší, virtuální, abychom tak mohli společně dál vytvářet bezpečný domov těm, kteří by ho jinak nikdy neměli, a ukázat tak, že i malý azyl může udělat veliké věci ;-) 
A možná i to, že Vy sami můžete dát domov někomu, kdo ho velmi potřebuje, aniž byste vlastnili louky, pole,lán ;-)

Budeme Vám vděční za Váš příspěvěk, ať už jednorázový nebo formou trvalé platby, díky které můžeme každý měsíc třeba nakrmit hned několik našich slepiček. A když se sejde těch padesátek několik, můžou se dít i velké věci! ;-) Momentálně bychom rádi koupili sítě aby naše ovečky mohli s chutí postupně obcházet i okolní louky.
Vaší podpory si velmi vážíme, bez ní by to totiž všechno šlo velmi ztuha.
Jste nejlepší!  
Díky!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Ahoz Na Kopečku z. s., projekt: Pade do kasičky AHOZu