Moni KA: Dárcovská výzva pro projekt Šimonek a jeho kočičí kamarád

Pomoc pro asistenčního kocourka Šimonka a jeho kočičího kamaráda, pro invalidního vozíčkáře.

vybíráme od 30.6.2022
0 Kč
vybráno 0 % z 3 000 Kč

zbývá

24 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
 Potřeba vybrat  každý měsíc alespoň 800Kč, výzva začíná od 30Kč. Více se dozvíte v aktualitách. Po výběru potřebné částky je možné přímo přispět také na veřejnou sbírku pana vozíčkáře, jelikož sbírky tady nejde slučovat. Stačí zkopírovat  tento odkaz děkujeme ---  https://www.spolekfreewill.cz/podporte-nas/financni-podpora/verejna-sbirka-na-podporu-znevyhodnenych-spoluobcanu/komu-konkretne-muzeme-pomoci-jednotlive-sbirky/lide-se-zdravotnim-postizenim/pan-ales-vs-3030/
  • Vzhledem k vadám systému ČR majitel, který je několik let na invalidním vozíčku a je ve 3 st. invalidity, nemá nárok na výplatu důchodu a financování potřeb pro asistenční zvířecí mazlíčky je pro něj nemožné. Od začátku, kdy potíže nastali, vyčerpal na léčbu a hospitalizaci veškeré pro něj vedené fin. prostředky a stěží se shání nyní i pomoc pro jeho asistenční kočičky které, pánovi poskytují celodenní péči a úlevu od bolesti formou felinoterapie. Prosím všechny o pomoc těmto asistenčním kočičkám a jeho páničkovi z nelehké životní situace. Pán bude věčný za jakoukoliv pomoc. I 5Kč nebo 10Kč má v tomto případě velký význam a určitě pomůže. Velice si vážíme jakékoliv Vaši pomoci.

Plné bříško z.s.
Pomozte nám zajistit každý měsíc krmivo a stelivo, ale i případnou veterinární péči pro Šimonka a jeho kočičího kamaráda, kteří s panem Alešem bydlí a moc mu pomáhají.
V roce 2012 se u Aleše objevila nemoc zvaná katatonie. Po úraze v roce 2018 skončil na invalidním vozíku a čeká ho operace obou rukou. Ze všeho nejvíc mu pomáhá felinoterapie – kočičí terapie. V jeho případě o něj po psychické stránce pečuje speciálně vycvičený kocourek Šimon, který zmírňuje následky vzácné choroby. Z rodiny už nikoho nemá, kdo by se o něj staral.

Katatonie jsou abnormální pohyby, které se vyskytují při některých duševních chorobách nebo po velkém psychickém traumatu. Vyznačuje se stereotypními pohyby končetin, zvláštní mimikou a grimasováním, nebo naopak v případě pana Aleše také ztuhnutím.

Pomozte nám zajistit každý měsíc krmivo a stelivo, ale i případnou veterinární péči pro Šimonka a jeho kočičího kamaráda, kteří s panem Alešem bydlí a moc mu pomáhají.


Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Plné bříško z.s., projekt: Šimonek a jeho kočičí kamarád