Devítka z Podomí: Dárcovská výzva pro projekt Pade do kasičky AHOZu

Deváťáci pomáhají zvířatům

vybíráme od 13.11.2021
8 000 Kč
vybráno 114 % z 7 000 Kč

přispělo

20 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Jsme deváťáci ze ZŠ a MŠ Podomí a chceme pomoci zanedbaným a jakkoliv týraným zvířatům pomoci najít bezpečný a láskyplný domov. Neboť ten jejich dosavadní je plný špatného zacházení, zaslouží si tyto špatné zkušenosti vynahradit a zbytek života prožít v krásném prostředí a cítit se milovaní.
Velice rádi bychom Vám za Váš dar poděkovali zasláním drobné pozornosti, proto prosíme každého dárce, aby vyplnil svoji adresu na odkazu zde: 
https://forms.office.com/r/2b2GWm0mWQ


Z důvodu blížících se vánočních svátků jsme se my, jakožto žáci 9. třídy ZŠ a MŠ Podomí, rozhodli jako náhradu za každoroční charitativní "Bleší trh" uspořádat sbírku tímto způsobem. Vybrali jsme si projekt Ahoz Na Kopečku z. s. (https://www.ahoznakopecku.cz/), což je ve zkratce spolek, který nabízí bezpečný domov pro zvířata, která byla zachráněna z nevyhovujících životních podmínek, byla zanedbávaná nebo dokonce týraná. Tuto sbírku jsme uspořádali, abychom těmto zvířatům pomohli najít nový milující domov, kde dožijí svůj život šťastní a spokojení, opečovávaní a s plnými bříšky. Budeme moc rádi, když se rozhodnete alespoň malou částkou přispět na naši sbírku. Velice rádi bychom Vám za Váš dar také poděkovali zasláním drobné pozornosti, proto prosíme každého dárce, aby vyplnil svoji adresu na odkazu zde: 
https://forms.office.com/r/2b2GWm0mWQ

Ahoz Na Kopečku z. s.
Taky máte doma kasičku na padesátky? A co kdybyste jednou pajdou mohli pomoci zvířatům ke šťastnému životu v bezpečném domově a stali se tak součástí našeho projektu? Pomozte nám vybudovat domov s velkým D!
Ahoz Na Kopečku jsme založili před čtyřmi lety, kdy jsme koupili přes 3 ha veliký pozemek, s cílem vybudovat na něm azyl pro hospodářská zvířata. Bohužel osud tomu nepřál a tak jsme nakonec přesídlili do Chuchelny, kde máme sice o hodně menší, ale o to krásnější ráj. A ten jsme začali, a nadále i chceme, sdílet se zvířaty, která ho potřebují..
 


Momentálně tu s námi žije 23 zvířat a rádi bychom nabídli domov dalším. Chceme jim dát opravdový domov a lásku, a zároveň ukázat lidem, jak úžasné bytosti to jsou a strhli z nich tak nálepku "užitková". Protože, věřte nebo ne, není rozdílu mezi mazlící se kočkou a slepicí nebo psem a ovečkou! Vždy Vám to vykouzlí úsměv na rtech a klid na duši.Oželte jedno pade ve své kasičce a hoďte ho do té naší, virtuální, abychom tak mohli společně dál vytvářet bezpečný domov těm, kteří by ho jinak nikdy neměli, a ukázat tak, že i malý azyl může udělat veliké věci ;-) 
A možná i to, že Vy sami můžete dát domov někomu, kdo ho velmi potřebuje, aniž byste vlastnili louky, pole,lán ;-)

Budeme Vám vděční za Váš příspěvěk, ať už jednorázový nebo formou trvalé platby, díky které můžeme každý měsíc třeba nakrmit hned několik našich slepiček. A když se sejde těch padesátek několik, můžou se dít i velké věci! ;-) Momentálně bychom rádi koupili sítě aby naše ovečky mohli s chutí postupně obcházet i okolní louky.
Vaší podpory si velmi vážíme, bez ní by to totiž všechno šlo velmi ztuha.
Jste nejlepší!  
Díky!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Ahoz Na Kopečku z. s., projekt: Pade do kasičky AHOZu