CZ / EN
Lufthansa InTouch Brno: Dárcovská výzva pro projekt Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech

Lufthansa InTouch employees help South Moravia hit by tornado

vybíráme od 1.7.2021
8 480 Kč
vybráno 42 % z 20 000 Kč

přispělo

13 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
On June 24, 2021 a devastating tornado hit South Moravia and destroyed several villages. As Lufthansa InTouch employees, let's show we care and help those who need it the most.
Thank you for your solidarity.

Let us help collect donations via darujme.cz portal. Collected funds will go through Adra Foundation for immediate help to people affected by this natural disaster.

We firmly believe that we will help people suffering from this incident to return to normal life as soon as possible.

Our hearts and thoughts are with Southern Moravia. #promoravu
ADRA, o.p.s.
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM! Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení, i proto ADRA krátce po události vypsala veřejnou sbírku. Finanční pomoc bude prioritně zaměřená na přímou pomoc zasaženým obyvatelům. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM!

Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení. Přispějte prosím i vy!

Několik mrtvých, stovky zraněných lidí a další stovky obyvatel několika obcí na Břeclavsku a Hodonínsku bez domova. „Až svítání odkrylo skutečné dopady ničivého tornáda. Ulice jsou naprostým dílem zkázy, některé ulice nebo části obcí bude potřeba znovu postavit. Tato událost je výjimečná svým rozsahem,“ popisuje situaci Josef Koláček, vedoucí koordinátor pro mimořádné události humanitární organizace ADRA. Poničeno je okolo 1 200 domů.

ADRA se podílí na mapování škod po ničivém tornádu a koordinuje pomoc spolu s dalšími organizacemi i složkami IZS při krizovém štábu Jihomoravského kraje. Výtěžek  z veřejné sbírky bude prioritně zaměřený na přímou pomoc zasaženým obyvatelům.

Děkujeme za Vaši solidaritu. Děkujeme, že pomáháte s námi!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech