CZ / EN
ALS Czech Republic: Dárcovská výzva pro projekt Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech

ALS Czech Republic pomáhá na Moravě

vybíráme od 28.6.2021
15 106 Kč
vybráno 8 % z 200 000 Kč

přispělo

22 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Noc na pátek 25. června 2021 se zapsala do české historie výjimečně silnou bouří doprovázenou tornádem. Pro všechny, kteří byli touto živelnou pohromou zasaženi, jsme připravili, kromě zvýhodněných testů pitné vody za studen, také přímou finanční pomoc ze strany společnosti ve výši 100 000 Kč. 
ALS Czech Republic, s.r.o. navíc vypsala sbírku pomocí portálu darujme.cz. Vybrané prostředky půjdou Nadaci Adra na okamžitou pomoc lidem zasažených touto přírodní katastrofou.
Pevně věříme, že pomůžeme zasaženým spoluobčanům k co nejdřívějšímu návratu do běžného života.

Za tým ALS Czech Republic děkujeme!
ADRA, o.p.s.
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM! Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení, i proto ADRA krátce po události vypsala veřejnou sbírku. Finanční pomoc bude prioritně zaměřená na přímou pomoc zasaženým obyvatelům. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM!

Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení. Přispějte prosím i vy!

Několik mrtvých, stovky zraněných lidí a další stovky obyvatel několika obcí na Břeclavsku a Hodonínsku bez domova. „Až svítání odkrylo skutečné dopady ničivého tornáda. Ulice jsou naprostým dílem zkázy, některé ulice nebo části obcí bude potřeba znovu postavit. Tato událost je výjimečná svým rozsahem,“ popisuje situaci Josef Koláček, vedoucí koordinátor pro mimořádné události humanitární organizace ADRA. Poničeno je okolo 1 200 domů.

ADRA se podílí na mapování škod po ničivém tornádu a koordinuje pomoc spolu s dalšími organizacemi i složkami IZS při krizovém štábu Jihomoravského kraje. Výtěžek  z veřejné sbírky bude prioritně zaměřený na přímou pomoc zasaženým obyvatelům.

Děkujeme za Vaši solidaritu. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Dúfam, že to niekomu aspoň trošku pomôže.

Dárce

.

Kristýna Linhartová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech