Marek Prokop: Dárcovská výzva pro projekt Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech

Výzva k podpoře Jižní Moravy zasažené ničivým tornádem.

vybíráme od 25.6.2021
21 500 Kč
vybráno 43 % z 50 000 Kč

přispěli

3 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Štěrboholy jako hlavní město Prahy společně s fotbalovým oddílem vyzývá věrné fanoušky místního fotbalu a restauračního zařízení Ambis k pomoci v podobě finančního daru.
Daruj jako vodonoš 500,-Kč
Daruj jako náhradník 750,-Kč
Daruj jako fanoušek 1000,-Kč
Daruj jako kapitán 2000,-Kč
Daruj jako předseda 5000,-Kč
ADRA, o.p.s.
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM! Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení, i proto ADRA krátce po události vypsala veřejnou sbírku. Finanční pomoc bude prioritně zaměřená na přímou pomoc zasaženým obyvatelům. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM!

Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení. Přispějte prosím i vy!

Několik mrtvých, stovky zraněných lidí a další stovky obyvatel několika obcí na Břeclavsku a Hodonínsku bez domova. „Až svítání odkrylo skutečné dopady ničivého tornáda. Ulice jsou naprostým dílem zkázy, některé ulice nebo části obcí bude potřeba znovu postavit. Tato událost je výjimečná svým rozsahem,“ popisuje situaci Josef Koláček, vedoucí koordinátor pro mimořádné události humanitární organizace ADRA. Poničeno je okolo 1 200 domů.

ADRA se podílí na mapování škod po ničivém tornádu a koordinuje pomoc spolu s dalšími organizacemi i složkami IZS při krizovém štábu Jihomoravského kraje. Výtěžek  z veřejné sbírky bude prioritně zaměřený na přímou pomoc zasaženým obyvatelům.

Děkujeme za Vaši solidaritu. Děkujeme, že pomáháte s námi!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech