Martin Souček: Dárcovská výzva pro projekt KOLO PRO ADAMA 2020-2021

KOLO PRO ADAMA 2021

vybíráme od 12.7.2021
1 191 111 Kč
vybráno 238 % z 500 000 Kč

přispělo

310 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

17 nových kol, desítky rozzářených úsměvů.


Asi tak by se dalo popsat slavnostní předávání kol dětem v sídle Černí koně, které se odehrálo za účasti dětí, jejich rodičů, podporovatelů našeho projektu a sponzorů. Před samotným předáním proběhla společná vyjížďka, které vévodil mladý Daník, nový nadějný závodník, který nešel pro vtípek daleko a místo šlapání jsme se tak my, jeho doprovod, spíše smáli na celé kolo.

Vážnější, druhou částí večera nás prováděl zakladatel Kolo pro ADAMA pan Martin Soucek.

Předali jsme všechna kola, na která jste svými naběhanými či nachozenými kilometry přispěli i vy.

....... více se dočtete v samostatném článku na našem webu

Děkujeme za vaši důvěru 💛

-------------------- 


Na konci září jsme uzavřeli příjem příspěvků a můžeme s radostí a hrdostí oznámit, že jsme 2x překročili plánovaný cíl a přesáhli magickou hranici 1 mil Kč.


Děkujeme všem, kdo se na tomto výsledku podíleli za jejich podporu 💛


Náš projekt Kolo pro ADAMA můžete podpořit finančním příspěvkem po celý rok - ZDE.Hlášení kilometrů bylo koncem srpna uzavřeno a máme pro vás výsledky!

Detail naleznete v záložce "Aktuality" a zde jen přidáváme infografikou doklad o neuvěřitelném úspěchu letošního ročníku.


Děkujeme za tento výsledek všem, kteří se na něm podíleli jízdou na kole, koloběžce nebo běháním 💛, stejně tak si vážíme každého finančního příspěvku, který se od založení letošní sbírky zde na Darujme připsal. Touto formou můžete stále do 15.9.2021 pomoci Černým koním a následně dětem k jejich vysněným kolům.

Tomáš Pouch z Černých koní říká "Cyklistika je účinný lék na bolavou duši, protože handicapovaným přináší to, co jinak nezažijí – svobodu pohybu" a já s ním ú
úplně souhlasím.

Martin Souček

---------------
11. - 15. srpna 2021

Podaří se nám společně navázat na úspěšný loňský ročník výzvy nebo ho snad překonat?
Sportujte opět s námi, pomůžete tím získat speciální kola pro handicapované děti!

Zapojit se můžete jízdou na kole či během, a to kdekoliv na světě. Počítá se každý kilometr – někdo zdolá 5 kilometrů při cestě na nákup, jiný zvládne objet republiku. Je to jen na vás. Jediné omezení je termín výzvy - budeme počítat pouze kilometry vykázané za období 11.-15. 8. 2021. Na konci výzvy všechny vaše kilometry poctivě sečteme. Za každý kilometr naši partneři přispějí 5 Kč neziskové organizaci Černí koně, která za ně vyrobí kola pro děti. 
Letos Martin Souček opět připravil dárcovskou sportovní výzvu, během níž bude nepřetržitě 5 dní šlapat na kole. Martin se pokusí vystoupat výšku Mount Everestu na Dlouhých stráních, ujet 200 km do Lichnova a tam pokořit 24hodinový nonstop cyklozávod Lichnov24. Celých 5 dní s ním bude také Adam, naše parta kamarádů a další handicapované děti, které v roce 2020 získaly své kolo. Podrobnosti o tom, co nás čeká najdete ZDE.

ZAPOJIT SE MŮŽE KAŽDÝ Z VÁS…

POHYB
Počítá se každý váš kilometr ujetý na kole nebo naběhaný v průběhu naší výzvy (11. - 15. 8. 2021)
FINANČNÍ DAR
Přispějte libovolnou částkou zde do naší sbírky na Darujme
PARTNERSTVÍ
Přispějte vámi zvolenou částku za každý kilometr vykázaný během výzvy.
PODPORA A SDÍLENÍ
Sdílejte nás na vašem webu, sociálních sítích nebo řekněte o Kole pro ADAMA vašim přátelům či kolegům.

JAK SE PŘIDAT POHYBEM

1) Zaplaťte symbolické startovné v minimální výši 100 Kč do této sbírky na darujme.cz
2) Kdykoliv v termínu od 11. do 15. srpna 2021 vyjeďte na kole nebo vyběhněte.
3) Počet kilometrů vykažte v tomto formulářina www.koloproadama.cz. Všechny kilometry zaznamenávejte svým obvyklým způsobem - pomocí mobilní aplikace, chytrých hodinek nebo trackerem. Pokud takovou možnost nemáte, kilometry vám i tak uznáme. Věříme, že všichni hrajeme fair-play.
4) Při vyplnění formuláře je nutné uvést stejný e-mail jako ten zadaný při platbě startovného na darujme.cz. Tato podmínka platí i při vykazování týmové jízdy. To nám umožní vaše kilometry propojit se startovným.

PŘEČTĚTE SI O NAŠÍ VÝZVĚ VÍCE

Více o nás, proč to všechno děláme a jakou vlastní výzvu Martin Souček se svými přáteli pokoří se dozvíte na našich webových stránkách
www.koloproadama.cz. Na stránkách najdete i odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.

Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku, kde průběžně představujeme novinky a v průběhu výzvy skutečné výsledky vámi zdolaných kilometrů ve formě speciálních kol pro handicapované děti.

Předávejte naši výzvu v rámci svého okolí a zapojme tak co nejvíce lidí!

Partneři, kteří naší výzvu podpořili a dohromady přispějí 5 Kč za každý váš kilometr

Seznam je k dispocizi také na našem webu www.koloproadama.cz

Výzvu a sbírku uzavíráme 30. září 2021!

Zkusíme to ještě hecnout a prolomit magickou hranici 1 milionu korun?


Máme kompletní výsledkové listiny jednotlivců a týmů!Ke stažení nebo náhledu zde:
https://drive.google.com/file/d/1cPyrQFlxUqCIfYom_FKRbh0q8EidQE-H/view?usp=sharing


Přinášíme vám všem slíbené číslo, které reprezentuje jeden z výsledků letošní výzvy, počet kilometrů, které se jste s námi vy všichni, naši fanoušci a podporovatelé, během 5 srpnových dní vysportovali. Magické číslo roku 2021 je 81.571 km!

Jsme z tohoto výsledku neuvěřitelně nadšení. Dokázali jsme sami sobě, že výsledek prvního ročníku nebyl náhodný. Před rokem naše výzva přinesla 54.687 km za stejné období 5 dní. Letošní rok byl tedy pro nás zkouškou, ověřením, že vytvořený koncept výzvy bude opět fungovat. A nyní můžeme s obrovskou radostí a uspokojením říci, že jsme to společně s každým z vás dokázali. Nejen, že jsme potvrdili úspěch z loňského roku, ale nad naše očekávání jsme ho překonali. Za vaši podporu, energii, čas a pohyb bychom vám chtěli nyní z celého srdce  poděkovat. Moc si toho vážíme a bez vás bychom nemohli tyto radostné pocity prožívat.

Velké poděkování si zaslouží také všichni naši partneři, kteří výzvu podpořili finančně. Jde o 18 společností, které se k nám přidali a společně přispěli 5 Kč za každý váš kilometr. Při 81.571 km se jedná o výsledný příspěvek 407.855 Kč, který bude v následujících dnech připsán jednotlivými dary do založené sbírky na portále Darujme.cz https://www.darujme.cz/vyzva/1202152

Sbírka bude otevřena do 15. 9. 2021 a bude stále možné ji podpořit jakýmkoli finančním příspěvkem. Kdokoli z vás se tak stále může touto formou přidat a pomoci nám tak překonat výsledek loňského ročníku, kdy se podařilo do sbírky vybrat krásných 777.777 Kč. Zkusme společně i toto číslo překonat  Zkusme opět podpořit Černí koně, aby mohlo co nejvíce dětí zažít ten osvobozující pocit z jízdy na kole.

Seznam parterů, kteří přispějí za váš pohyb, naleznete na našem webu nebo také přímo na tomto linku https://www.koloproadama.cz/#partneri

Číslo 81.571 km je obrovské, pro většinu z nás je to vzdálenost, kterou si jen těžko umíme představit. Zkusili jsme tedy najít některá zajímavá srovnání. V případě, že bychom vytvořili štafetu z nás všech, kteří jsme jezdil na kole, koloběžce nebo běhali, tak bychom 40x dojeli z Prahy do Paříže a zpět, 2x bychom obkroužili Zemi, 35x bychom objeli naši Českou republiku nebo bychom například dokázali dojet z Prahy do Pekingu a zpět více než 4x. Dokázali jsme společně urazit vzdálenost rovnající se více než 2násobku délky pobřeží celé Austrálie  Těch neuvěřitelných srovnání je celá řada, jisté je, že je to číslo krásné, magické a motivující. 

Znamená to pro nás to, že jsme národ, který má rád pohyb, sport, který není lhostejný k druhým a který je také soutěživý. I letos se ukázalo, že vás výzva bavila, inspirovala k pořádání lokálních výzev, aktivit nebo soutěží. Stejně jako vloni vám přineseme některé z těchto příběhů v příštích příspěvcích. Zveřejníme také kompletní výsledkovou listinu všech jednotlivců a týmů. Nabídneme vám všem opět možnost zapojit se do výběru dětí, které získají své vysněné kolo. Budeme dále pokračovat ve společné letní jízdě, kterou jsme 11. srpna tak úžasně rozjeli
Ještě jednou bych vám za celý kolektiv Teamu ADAM  rád poděkoval. 

Vážíme si vaší podpory, důvěry a jsme hrdí na to, co jsme společně dokázali za pouhých 5 dní. Někdy stačí opravdu málo k tomu, abychom změnili k lepšímu několik lidských osudů 💛.

Pojďme si užít společně chvíle radosti a říci si, že to za to stálo 

Děkuji vám 
Martin Souček


Přátelé, datum naší výzvy se nezadržitelně blíží, již ve středu 11/8 startujeme, a vy s námi můžete najezdit či naběhat kilometry, které posunou další děti ke kolům, které pro ně leckdy znamenají jedinou možnost aktivního pohybu!
Dnes jsme si užili krásný den na Olympijský festival, kde jsme od EPP - Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ získali neuvěřitelných 146.460 Kč, které poputují do naší výzvy Kolo pro ADAMA a Černí koně. Děkujeme za tyto peníze i krásné chvíle v rámci předání šeku Jaromírem Jágrem, což byl pro mnohé z nás životní zážitek. Někteří z nás si dnes na festivalu zkusili své osobní výzvy - Adam Kuthan natočil na handbiku za minutu necelých 90 Kč,  Linda zvedla činku téměř těžší než ona sama, Zdeněk přehodil přes rameno o hlavu většího borce...
Děkujeme a příští týden všichni na značkách!
Všechny podrobnosti na našem webu www.koloproadama.cz!

Máme pro vás také boží medaile a přívěsky na klíče. V rámci startovného si můžete objednat na www.koloproadama.cz/#kilometry  a následně zaplatit na darujeme startovné. Medaile a přívěsky budete milovat stejně jako my 💛

V letošním roce vám nabídneme v rámci startovného nádherné výrobky v designu Kolo pro ADAMA:
První z nich je týmová sportovní láhev od českého výrobce Zdravá láhev. Domluvili jsme se na partnerství a společnost R&B mědílek nám vyrobila limitovanou edici lahví jako partnerský dar 💛. Děkujeme a vám představujeme tento skvost, který nemůže chybět ve vaší sportovní výbavě ;)Začínáme "stříhat metr" ;)
Přípravy finišují, ladíme detaily na všech frontách. Partnery naše výzva již má, seznam vám brzo představíme 💛. Věříme, že jsme také nalákali dostatečné množství z vás, kteří se přidáte sportovní aktivitou a pomůžete nám štědrost partnerů proměnit ve finanční příspěvky a za ty se opět vyrobí speciály pro další handicapované děti.

Založení výzvy

Černí koně, z.s.
Kolo pro Adama je příběh o vnitřní síle, kterou v sobě objevil malý chlapec. Závažné onemocnění Adama připoutalo na nemocniční postel, zdálo se že na trvalo... Dnes je Adam vzorem dalším dětem, jeho sportovní výkony si nezadají s výkony dospělých závodníků. Cílem projektu je podpořit Adama a další děti s tělesným nebo kombinovaným postižením.

Bylo nám ctí podpořit tuto akci! Díky! Zaměstnanci společnosti Předvýběr.cz

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. IČO 28254104
20 000 Kč

Velmi rádi tuto akci podpoříme! Partner / Společnost R4U s.r.o.

R4U s.r.o. IČO 27567656
20 000 Kč

Skvělá akce a rádi ji podpoříme.

OK control s.r.o.
8 157 Kč

Rádi tuto smysluplnou výzvu podporujeme, přejeme vzrůstající počet ujetých kilometrů a držíme palce do dalších ročníků.

Colsys
20 000 Kč

Jsme hrdým partnerem výzvy! Děkujeme Černým koním za jejich činnost a organizátorům výzvy za jejich aktivitu.

ALTRON a.s.
81 571 Kč

Užij si to

Dárce

Mate můj obdiv 👍💗

Zdenka Bulířová
500 Kč

Jedeme v tom všichni

Tomas Mastik
100 Kč

Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na splnění snů o nových tricyklech a handbikecích

Trial Team Motymo Trial Team Motymo
1 625 Kč

Nadace ČEZ

Tomáš Pouch
146 460 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Černí koně, z.s., projekt: KOLO PRO ADAMA 2020-2021