Michael Revay & Nela Revayová: Dárcovská výzva pro projekt Finance na provoz azylu

Dobročin #4: sourozenecká sbírka pro Život na Louce!

vybíráme od 31.5.2021
0 Kč
vybráno 0 % z 5 000 Kč

zbývá

114 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
,,Pojďme společně vytvořit soucitný svět."

To jsou slova Ivet, zakladatelky azylu Život na Louce a my se letos rozhodli pomoci (nejen) jejím slovům. A to rovnou ve dvou - společně s mým bráchou. Protože sdílená radost se násobí a protože nás nespojují jen společní rodiče, ale také láska ke zvířatům, soucit a naše narozeninové přání pomoci někde, kde je to potřeba. 

V rámci našich letošních narozenin jsme se rozhodli pomoci prostřednictvím této sbírky začínajícímu azylu pro zvířata, který dostal jméno Život na Louce. Jak už z jeho názvu vyplývá, azyl opravdu roste na louce, která ale potřebuje naši pomoc, aby se mohla stát tím nejlepším domovem pro zachráněná zvířata. Také ale soucitným a svobodným místem pro všechny bytosti. 

Posíláme obrovské díky všem, kdo naši sbírku sdílí dál a ještě větší díky všem těm, co přispějí jakoukoliv finanční částkou! Spáchali jste tak #dobročin a stali se někým, kdo pomáhá vytvářet soucitný svět.
❤️

Michael & Nela
Život na Louce, z.s
Pomozte nám finančně zajistit naše zachráněná zvířátka. Navíc díky pravidelnému zasílání Vašich peněz, můžeme taky dalším zvířátkům nabídnout domov na naší Louce. Finance putují na provoz azylu, jako je například krmivo, veterina, zabezpečení a úprava jejich obydlí.
Když jsme se v našem životě ocitli zrovna v beznadějné situaci, zavolala si nás Louka, která se nám otevřela a poskytla nám domov.


A tak se zrodila myšlenka. Myšlenka o svobodném a bezpečném místě, kde nejen my, ale i ostatní mohou růst, a stejně jako nám dala Louka sílu nalézt sebe samy, tu sílu dávat i jiným.

Skoro ze dne na den, jsme se rozhodli, že chceme vybudovat místo, které bude otevřené všem bytostem na planetě, bez ohledu na velikost, věk nebo druh.

Tak jsme to udělali, bez předešlých příprav, strategie, vybírání či setření peněz, větší představy nebo domluvy jsme se rozhodli pro vytvoření Života na Louce.

Na Louce jsme začali pouze s teepee a malým karavanem. Ve dvou lidech na místě a s velkou podporou veřejnosti, která nám pomáhala fyzicky, materiálně ale i finančně jsme za 2 měsíce změnili Louku k nepoznání.

Naučili jsme se žít bez vody, elektřiny a dalších vymožeností dnešního světa.

Během těch pár týdnů jsme se rozrostli taky o zachráněné králíčk, kočičky, slepičky a kohoutka, prasátko, oslíka.

Díky Vám lidem jsme si mohli postavit naši boudu z odpadu, kde přežijeme zimu a která bude využíváná v budoucnu hlavně pro návštěvy.

Všem moc děkujeme že můžeme tvořit takové místo, a i vy všichni kdo nás jakkoliv podproujete jste projektu součástí.
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Život na Louce, z.s, projekt: Finance na provoz azylu