Petr Casanova: Dárcovská výzva pro projekt Sbírka na podporu samoživitelek a samoživitelů

Pomozme silným

vybíráme od 18.12.2020
226 055 Kč
vybráno 226 % z 100 000 Kč

přispělo

304 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Nemají to lehké. Někdy to mají tak těžké, že si myslí, že už to nezvládnou. To se nesmí stát. Ti, kdo snášejí těžkosti, jsou silní. Nám všem jsou inspirací v tom, co dokážou. FirstClass je prostředím osobního rozvoje. Proto tyto lidi podporuje. Pomozte nám. I zdánlivě malým nic. Když se spojí mnoho malých nic, vznikne pro někoho možná všechno.
Silným se nikdo nerodí, ale stává. Jen potřebuje po svém boku vzor, příklad. Tím jsou dětem ti, kterým život sám připravil těžkost. Ne proto, aby je oslabil, ale aby jim umožnil najít v sobě sílu. Nejen pro sebe, i pro děti. Podporujeme samoživitele. Protože i oni to potřebují. A oni si to zaslouží. A jejich děti tím víc.
Jste jako my?
Charita Česká republika
Přišli o práci, mají nižší příjmy, řada z nich bojuje o udržení střechy nad hlavou, přesto se každý den snaží vytvářet domov svým dětem. Samoživitelky (a samoživitelé) patří mezi ty, které současná situace spojená s pandemií koronaviru zasáhla nejcitelněji. Svým darem pomůžete přímo těm, kteří to nejvíc potřebují. Děkujeme!
Letošní pandemie změnila život každému. Nejvíce však její důsledky pociťují ti nezranitelnější. Mezi ně patří i rodiče – samoživitelé. Někteří z nich přišli ze dne na den o práci. A často se dostávají do situace, kdy přemýšlejí, zda vydat peníze na jídlo, energie či nájem, protože na zaplacení všeho prostě nemají. Rezervy, pokud nějaké měli, vyčerpali na jaře při první vlně pandemie. Teď se nedostává na dětské oblečení, léky nebo třeba i brýle. 
 

Sbírka je úředně registrovaná veřejná sbírka a pokud do ní přispějete převodem na účet nebo přes portál Darujme.cz, je dar daňově uznatelným nákladem. Stačí vyplnit žádost o vystavení potvrzení. Děkujeme!

Pokud Vás zajímá pravidelné dárcovství, přidejte se k Dobročinným

Maminky, nejste v tom samy..

Lenka Šťástková

Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.....

Michaela Patrmanová
1 000 Kč

Přeji vám všem hodně zdraví a síly do dalšího roku. Společně to dáme....

Vlaďka Balcarová
1 000 Kč

Jsem na syna také sama. Dnes už vše zvládáme v pohodě. Ale byla doba, kdybych jakoukoliv pomoc ocenila. Snad to alespoň nyní někomu trochu pomůže.

Renata Křemenáková
3 000 Kč

Jednou se to může stát i mně...nyní peníze mám, tak ať pomohou potřebným ♡ děkuji, že mohu být součástí

Michaela Barková
500 Kč

Mnoho sil, věřte, ze vše se v dobre obrátí😊

Martina Nuslauerová
500 Kč

Myslím na všechny samoživitelky a samoživitele, aby měli sílu zvládat každý den to důležité pro sebe a děti.

Petra Valešová
300 Kč

Přeji všem splnění jejích přání, ať dojdou svého naplnění a štěstí...

Daniela Bucková

Všem maminkám přeji ze srdce hodně zdraví a štěstí ✌️🍀

Jaromír Přikryl
300 Kč

Veselé Vánoce všem samoživitelům a dětem... Nezapomeňme na to, že dítě je obrovský dar ať je zdravé nebo hendikepované... ❤️

Iveta Goldová
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Charita Česká republika, projekt: Sbírka na podporu samoživitelek a samoživitelů