Jaroslav Garai: Dárcovská výzva pro projekt Zachraň koule!

HC MUNI Movember

vybíráme od 16.11.2020
4 100 Kč
vybráno 137 % z 3 000 Kč

přispělo

12 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
HC MUNI se tento měsíc připojilo k celosvětové akci Movember. 

Co to pro nás znamená? Naši hráči si během listopadu nechají narůst knírek a udělají něco pro svoje zdraví. Svoje sportovní aktivity pak budou sdílet na podporu osvěty problémů rakoviny a duševního zdraví u mužů. 

Zapojte se taky a sdílejte své fotky v Instagram stories.

Nezapomeňte nás označit a použít hashtag #hcmunimovember
Loono, z.s.
Varlata, hovorově koule a latinsky testes. Právě ty jsou jedním z nejohroženějších orgánů co se rakoviny u mladých mužů týče. Proto na gumových modelech s ukrytými bulkami učíme, jak se správně a pravidelně vyšetřovat a odhalit tak rakovinu v časném stádiu. Abychom mohli vyškolit co nejvíce lidí, potřebujeme i hooodně modelů koulí! Přispěj nám na nové.

Pomoz nám šířit naši misi

Koulaření se meze nekladou, přispět proto můžeš libovolnou menší či větší částkou.  Za příspěvek 5000 Kč pořídíme koule nové a budeme tak moci v oblasti prevence rakoviny varlat vyškolit ještě více návštěvníků workshopů. Staň se i ty dárcem koulí! Ať jsou #prsakoule kompletní.


Kdo za Loono stojí?

V Loono ukazujeme, jak je prevence důležitá. Jsme tým mladých lékařů, studentů medicíny a budoucích zdravotnických profesionálů. Společně pořádáme workshopy ve školách, firmách i na festivalech, kde vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění. Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK. Našimi odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie i praktického lékařství

Skrze kampaně “Sahám si na ně každý měsíc - #prsakoule”,  “Žiješ srdcem” a “Dole dobrý” a #Dobré nitro jsme v oblasti prevence vyškolili více než 100 000 lidí, z čehož si 54 z nich objevilo závažné onemocnění v časném stadiu.

Sleduj nás

Chceš už teď vědět víc o tom, jak se o svoje #prsakoule, srdce a reprodukční orgány správně starat? Doraz na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíš na našem facebooku. Sledovat nás můžeš i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem, #prsakoule#doledobry a #dobrenitro uvidíš, kdo už naše kampaně podpořil. Víš o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvi se naší Lee na workshopy@loono.cz.#hcmunimovember

Jaro Garáž je týpek
100 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Loono, z.s., projekt: Zachraň koule!