Martin Goldammer: Dárcovská výzva pro projekt Den zvířat

Adoptuj si moje kilometry pro zvířata z útulků

vybíráme od 8.10.2020
8 433 Kč
vybráno 28 % z 30 000 Kč

přispělo

9 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
172km dlouhý běh na podporu útulků
Koronavir je tu s námi a bohužel i nepopulární omezení cestování a dalších aktivit. Slyším to poslední dobou ze všech stran, jak je to těžké, že nemůžeme cestovat. Nemyslím si, že je to něco, nad čím by člověk měl vyplakávat. Stačí se třeba zamyslet nad tím, že v době těchto omezení lidé například přestávají adoptovat zvířata z útulků, protože na to prostě nemají ani myšlenky. To mi přijde celkem smutné, tyto zvířata prožívají mnohem větší omezení dnes a denně po dobu několika let. Proto jsem si řekl, že spojím "příjemné" s užitečným a v rámci mého přeběhu Cyrilometodějské poutě z Radhoště na Velehrad ( cca 172km) za 3 dny, věnuji nadaci Běháme Pro Útulky za každý uběhnutý kilometr 1€. Tato nadace se zaměřuje na podporu útulků, které leží dále od měst a tudíž mají menší návštěvnost případných zájemců o adopci.
Tyto peníze budou většinou použity na veterinární zákroky a koupi krmení. 
Pokud vás tato myšlenka zaujala a nemůžete si adoptovat jednoho mazlíčka domů (to by bylo úplně ideální). Zkuste si třeba adoptovat nějaké moje kilometry formou finančního daru a třeba jim ten pobyt alespoň trošku zpříjemníme. :) 

PS: Natrénováno moc nemám, takže to bude celkem bolet, tak na to prosím myslete, když budete vyplňovat částku 😁

Běhejme a pomáhejme útulkům z.s.
Den zvířat je charitativní sbírka pro psí a kočičí útulky, pro zařízení, která pomáhají týraným koním, hospodářským zvířatům. V říjnu jsme rozdělili 1.177.199 Kč mezi 112 spolků. Ambasadory projektu je Ivan Trojan, Ben Cristovao, Patricie Pagáčová, Eva Samková, David Svoboda, Alice Bendová, Jan Musil, David Kraus, Ljuba Krbová a Ondřej Neff.

Pro chlupáče 🐕

Tomáš Valášek
500 Kč

Buďme dobří i na chlupáče 🙂 🐕 🐈

M.
333 Kč

Rubej ty kopce! 💪

Jan Saňka
1 000 Kč

❤️❤️❤️ Protože ty čtyřnohé lásky si to zaslouží ❤️❤️❤️

Marie Kirchova
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Běhejme a pomáhejme útulkům z.s., projekt: Den zvířat