Markéta Šínová: Dárcovská výzva pro projekt Kup si pracanta

Porazíme paní ředitelku! Bude sranda.

vybíráme od 4.9.2020
9 000 Kč
vybráno 180 % z 5 000 Kč

přispělo

11 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Paní ředitelka Pedrita je moje výborná kamarádka. Milujeme srandičky, zábavu a k tomu patří i takhle výzva. Běh za dobrou věc je příležitost, jak si to rozdat. Petru přece nemůže porazit "křehké poupátko" ze Středních Čech, kde snad ani nevíme, co je kopec.... Uvrtávám se tu do souboje, který mě bude bolet. Ráda sportuju a jsem ráda v přírodě, ale co se týče výkonů, jsem marná. Mám se ráda a nejdu přes bolest. Mé normálně pomalé tempo, někdo tomu říká rychlá chůze, je maximum co zvládnu. Takže výzva běžet 8 km a ještě porazit kamarádku, která běhá orienťáky, a ještě mě přemluví, že to bude charita, to je můj konec.... 

Miluju Sever. Většina z Vás to o mě dobře ví.  Část svého života jsem prožila v Ústeckém a Libereckém kraji. Proto jsem se rozhodla pomoct právě tady. Chci podpořit organizaci, která tu rodinám opravdu pomáhá. Dětem dnes pomáhá každý. Na Rodině v Centru, pro kterou běžím, je mi sympatické, že pomáhá i rodičům, kteří to s těmi dětmi prostě nezvládají. Máme peníze a můžeme pomoci. V dnešní době lze darovat a podpořit spoustu organizací. Ale Rodina v Centru je pro mě skutečnost. Díky Pedritě vím, že to není falešný, že se skutečně něco děje, že se tu opravdu pomáhá. Je to hmatatelné. Pojďte do toho se mnou a podpořte nás. Hlavně mě, protože po překonání převýšení 450 m budu vážně potřebovat pomoct.


Rodina v centru, z.ú.
Staráme se o ohrožené děti a rodiny. Aby děti byly šťastné a samy jednou dokázaly vytvořit láskyplný domov. Pomůžeme rodinám vyřešit prakticky cokoli – vztahy, bydlení, práci, dluhy nebo školu. Naši pracovníci jsou klientům k dispozici na třech místech v Novém Boru a prostory nám nestačí. Pomozte nám dostat služby pod jednu střechu.
Pomůžeš postavit dům, kde rodiny v krizi najdou péči a podporu. Každý rok nás navštíví více než 1100 klientů. Naši nejzranitelnější, děti a jejich rodiče, řeší citlivé rodinné problémy v  přeplněné budově, kde je hluk, málo prostoru a děti běhají po chodbách. Chybí konzultovny, učebny, tréninkové dílny a zahrada a hřiště pro děti.

Dlouhodobě bojujeme proti limitům staré budovy. Získali jsme částku 16 205 000 Kč na stavbu Sociálního centra Dům rodiny u Evropského fondu regionálního rozvoje. Dům se už staví.  Potřebujeme 1 500 000 Kč, abychom dům mohli dokončit. Bez dárců se neobejdeme.   

Váš dar zdvojnásobí novoborská sklářská firma LASVIT. Příspěvek 500 Kč od Vás tak nakonec bude znamenat 1 000 Kč na stavbu Domu rodiny. 

Získáte certifikát s vlastním věnováním. Můžete jej darovat svým blízkým a udělat dvojnásobnou radost.  Rodina v centru zlepšuje život dětí a rodin na Novoborsku už 15 let. Přidejte se k nám a společně dokončíme dům, který bude pomáhat našim dětem, aby z nich vyrostli dospělí, kteří nám zajistí klidné stáří.   

"Rozhodně mě Rodina v centru pomohla ve startu do nového života. Už si dokážu sama říct, co potřebuju. Nemusím se řezat jako dřív."  (Jana, 14 let, Nový Bor)

Držím palce! :-) Z.

Zuzana Petrželková
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Rodina v centru, z.ú., projekt: Kup si pracanta