Lukáš Nevrlý: Dárcovská výzva pro projekt Kup si pracanta

Na rodině záleží

vybíráme od 3.9.2020
4 000 Kč
vybráno 80 % z 5 000 Kč

přispělo

9 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Chci pomoct dětem a mladým lidem na Novoborsku k lepším zážitkům a možnosti uplatnit se v životě. Pomáhat je důležité a tak jednoduché. Stačí jednou kliknout  a přispět.  
Rodina je to, na čem opravdu záleží, a být rodičem není lehké. Jsem čerstvý ženáč a sám jsem si osvojil dvě děti, které mám moc rád. Rozhodl jsem se běžet pro Rodinu v centru, protože tady pracuje moje žena a vím, že její práce má  smysl. Pomáhá dětem najít si cestu ke zdravému JÁ. Tohle je výzva pro mne a pro Vás všechny. Dáme dohromady 5 000 Kč a přispějeme na stavbu Domu rodiny, kde budou děti chodit na doučování, do klubu a učit se vařit nebo pracovat v dílně.  
 
Rodina v centru, z.ú.
Staráme se o ohrožené děti a rodiny. Aby děti byly šťastné a samy jednou dokázaly vytvořit láskyplný domov. Pomůžeme rodinám vyřešit prakticky cokoli – vztahy, bydlení, práci, dluhy nebo školu. Naši pracovníci jsou klientům k dispozici na třech místech v Novém Boru a prostory nám nestačí. Pomozte nám dostat služby pod jednu střechu.
Pomůžeš postavit dům, kde rodiny v krizi najdou péči a podporu. Každý rok nás navštíví více než 1100 klientů. Naši nejzranitelnější, děti a jejich rodiče, řeší citlivé rodinné problémy v  přeplněné budově, kde je hluk, málo prostoru a děti běhají po chodbách. Chybí konzultovny, učebny, tréninkové dílny a zahrada a hřiště pro děti.

Dlouhodobě bojujeme proti limitům staré budovy. Získali jsme částku 16 205 000 Kč na stavbu Sociálního centra Dům rodiny u Evropského fondu regionálního rozvoje. Dům se už staví.  Potřebujeme 1 500 000 Kč, abychom dům mohli dokončit. Bez dárců se neobejdeme.   

Váš dar zdvojnásobí novoborská sklářská firma LASVIT. Příspěvek 500 Kč od Vás tak nakonec bude znamenat 1 000 Kč na stavbu Domu rodiny. 

Získáte certifikát s vlastním věnováním. Můžete jej darovat svým blízkým a udělat dvojnásobnou radost.  Rodina v centru zlepšuje život dětí a rodin na Novoborsku už 15 let. Přidejte se k nám a společně dokončíme dům, který bude pomáhat našim dětem, aby z nich vyrostli dospělí, kteří nám zajistí klidné stáří.   

"Rozhodně mě Rodina v centru pomohla ve startu do nového života. Už si dokážu sama říct, co potřebuju. Nemusím se řezat jako dřív."  (Jana, 14 let, Nový Bor)

Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Rodina v centru, z.ú., projekt: Kup si pracanta