Petr Steinbauer: Dárcovská výzva pro projekt Podpora provozu komunitního webu signály.cz

Pozveš mě na kávu?

vybíráme od 12.7.2020
426 Kč
vybráno 21 % z 2 000 Kč

přispěli

4 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Zdarec, jmenuji se Petr. Ve svém volném čase spolu s partou mladých lidí píšu do S.magazínu - internetového magazínu pro křesťanskou mládež. Prostor pro tvorbu tohoto magazínu nám poskytují Signály.cz. Chtěli bychom ten magazín posunout trochu na lepší úroveň. Chtěli bychom třeba zapracovat na designu nebo nechat udělat vyhledávač na magazínu. Věřím, že se najdou lidi, kteří ten magazín rádi čtou a že se jim moje práce nebo práce ostatních líbí. Věřím, že psát do toho magazínu má smysl i potenciál.
Tak co, podpoříš mě pozváním na kávu?
Ať se taky o mě něco dozvíš...

Jsem ministrant a jako ministrant beru svou službu vážně a mým velkým vzorem je vojenský kaplan kapitán Emil Josef Kapaun. Právě on přinášel naději tam, kde smrt byla vysvobozením a jako ministrant bych chtěl právě v tomto být stejný jako on.
Zároveň jsem fandou do vojenské historie a v poslední době mi udělalo velkou radost, když parašutistické museum v Holandsku dostalo velmi nečekanou pomoc.
Nakonec jsem nadšený i do vojenské služby a když se to povede, tak bych se taky rád dostal k Aktivní Záloze. Že nevíš, co je AZ? Nauč se tenhle pojem: Aktivní Zálohy - srdcaři, kterým není ukradená obrana vlasti.
Mám taky svůj specifický humor, do kterého patří třeba Tonda Blaník anebo Tři Tygři. Líbí se ti taky?
Kromě toho všeho občas napíšu i o slavných osobnostech, které mě v něčem dokázaly inspirovat, jako třeba Dana Zátopková svou houževnatostí nebo třeba Jan Mühlfeit svým přístupem k podřízeným anebo vedením týmu. Ale třeba občas i s inspirativní osobnostmi udělám nějaký ten rozhovor. Třeba ten poslední byl s P. Romanem Vlkem o jeho práci pro děti v době karantény.
Občas i napíšu o nějaké zajímavé události nebo kurzu, který absolvuji, třeba taková Škola Partnertví, kterou jsem si prošel v rámci snoubenecké přípravy.
Ale takovou pořádnou prvotinou v tomto roce byl článek, kterým jsem reagoval na docela dost zavádějící zprávy na internetu, protože třeba v Itálii náročná práce, neodpovídající ohodnocení a zneužívání autority nutí jeptišky k odchodu a zjistil jsem si o tom trochu víc.

Co dál Ti můžu nabídnout? Třeba jsem mluvil s mjr. Jiřím Ignácem Laňkou o tom, že policejní kaplan musí rozumět řeči svého kmene anebo jsem pro Tebe zjistil, jak to chodí u elitního policejního útvaru - URNA.

Pokud se ti moje tvorba na S.magazínu líbí, tak mě, prosím, podpoř a pozvi mě na kávu. Podpoříš tím totiž Signály, které mi dávají prostor pro mé psaní.

No, a co za to, když mě pozveš na kávu?
  • Když mě pozveš na kávu ☕ (20,- KČ), pošlu ti přes WhatsApp nebo mailem osobní poděkování s podpisem (to by šlo ne?) 😊
  • Když mě pozveš na pivo 🍺 (50,- KČ), pošlu ti pohled s osobním poděkováním (to prostě chceš mít na nástěnce) 😉
  • Ale můžu ti dát i spešl odměnu (500,- KČ) a dle domluvy můžu na S.magazín napsat třeba o nějakém projektu, na kterém pracuješ (nebo něco jiného, vymyslíme, domluvíme se) 👌

signály.cz, z. s.
Komunitní web www.signaly.cz je neziskový ekumenický projekt, který provozuje spolek signály.cz, z.s.. Jeho chod je zajištěn finančním příspěvkem uživatelů a sponzorů. Děkujeme za každý váš dar.
Komunitní web najdete na adrese www.signaly.cz.


signály.cz, z.s., Kozí 684/8, 602 00 Brno, IČO: 22720758, www.signaly.cz, signaly()signaly.cz

Signály jsou pro mě srdeční záležitost! :-)

PetrST
50 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
signály.cz, z. s., projekt: Podpora provozu komunitního webu signály.cz