Martin Kolařík: Dárcovská výzva pro projekt Skauti až na půdu!

Skauti až na půdu - jdeme na to!

vybíráme od 3.6.2020
59 400 Kč
vybráno 51 % z 115 986 Kč

zbývá

44 dní

přispělo

22 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz


A je to tady. Už nám chybí jen krůček k realizaci dlouho chystané rekonstrukce klubovny.
Celkový investiční záměr je ve výši 2 002 570 Kč. Z této částky máme z různých zdrojů zajištěno již 1 886 584 Kč.

Prosíme o pomoc s chybějícími 115 986 Kč.Podrobnosti o našem záměru najdete na hlavní stránce sbírky: https://www.darujme.cz/projekt/1200610

Přípravy na rekonstrukci jsou v plném proudu, máme za sebou výběrové řízení na dodavatele, v nejbližších dnech začne vyklízení věcí z půdy. Pak nás na chvíli zastaví letní tábor, ale ve zbytku léta a hlavně na podzim se to celé naplno rozběhne, tedy pokud seženeme i zbytek financí.

Díky podpoře Skautské nadace Jaroslava Foglara dostaneme ke každé vybrané koruně 0,50 Kč navíc, pokud budeme úspěšní, tak nám nadace přispěje až 40 000 Kč!

Moc tedy prosíme o pomoc, už je to jen krůček. Aktuální ekonomická situace není sice úplně nejrůžovější, o to těžší je pro nás zajistit tento zbytek financování. Za každý kousek, který nás dostane do cíle už nyní moc děkujeme.

Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v druhé polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Za vaši pomoc děkuji,
Martin Kolařík - Smurf
vedoucí střediskaSkautská nadace Jaroslava Foglara
Skautské středisko Járy Kaštila Prostějov připravuje rekonstrukci střechy s půdou na nový prostor pro akce celého střediska. Drobné opravy střešní krytiny přestávají stačit a tak je nejvyšší čas připravit její kompletní rekonstrukci. Tím nastane příležitost přebudovat jen částečně využívanou půdu klubovny na nový užitný prostor. Podporou tohoto projektu nám pomůžete dát dohromady počáteční kapitál. Děkujeme!
Budova, ve které se nachází klubovna našeho střediska pochází z počátku minulého století. Zda byla za tu dobu rekonstruována střecha nám není známo a její stav svědčí o tom, že jestli ano, tak velmi dávno. Cílem tohoto projektu je tedy opravit tuto starou střechu dříve než nastane havarijní stav, protože drobné opravy již přestávají stačit. Při rekonstrukci střechy se naskytne prostor pro přestavbu půdy.

Pokud do konce října dosáhneme částku 116 400 Kč, přidá nám Skautská nadace dalších 5 000 Kč.Přestavbou se získá nový prostor pro pořádání schůzek celých oddílů, případně i střediska. Nová „společenská” místnost bude mít rozměr 4,6 x 8,1m, využitím nové boční místnosti se prostor ještě více zvětší.
Součásti plánu je i zachování skladovací funkce půdy, kdy bude pro tyto účely ponechána cca 1/3 plochy, která bude účelněji uzpůsobena k ukládání táborového materiálu vhodným rozmístěním regálového systému. Velká „společenská” místnost pak může po táborech plnit i funkci místnosti pro údržbu tee-pee (šití, sušení, čištění, ...).Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Skautu zdar!

Marta Zborilova
1 000 Kč

Kubo, podporujeme Tebe i Vaši nadaci Jaroslava Foglara

František Chudý
500 Kč

Děkuji za nelehkou práci, jsem hrdá, že mohu podpořit právě skautské aktivity, Je to cesta, která dětem zajistí přátele, vztah k přírodě a tím dva důležité pevné body v životě. Přeji vám hodně elánu.

Martina Netková

:-) :-)

František Picek
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Skautská nadace Jaroslava Foglara, projekt: Skauti až na půdu!