CZ / EN

LIDI pro LIDI

vybíráme od 30.4.2020
9 500 Kč
vybráno 19 % z 50 000 Kč

zbývá

1 den

přispělo

27 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
KONCERT - ÚSMĚV - PODPORA

LIDI PRO LIDI

 
Zažíváme obrovskou sílu solidarity a i my, tedy kapela THE PEOPLE, chceme přispět k tomu, aby lidem bylo ještě lépe. Hrajeme koncert, který vykouzlí úsměv pacientům zdravotnického zařízení Vividus Medical v Brně - Řečkovicích. Pro lidi, kteří jsou nemocní a navíc izolováni bez svých blízkých. Budeme hrát a budeme šťastní za úsměv na tváři v oknech nad námi. 

Koncertem to ale neskončí! Zvolili jsme si heslo KDYŽ UŽ, TAK AŤ UŽ!) …a tak jsme se rozhodli pomoct, ještě i sbírkou!
 
Velmi si vážíme činnosti dobrovolnické organizace ADRA, která pomáhá nejohroženějším skupinám obyvatel v souvislosti s šířením koronaviru. ADRA zmobilizovala své dobrovolníky k pomoci. Ti pomáhají nejen s donáškou nákupů, obědů, léků a roušek seniorům a lidem v izolaci. Pomáhají i komunikací a vlídným přístupem.
Prostředky z veřejné sbírky půjdou nejen na výrobu a zakoupení ochranných roušek, dezinfekčních přípravků, gelů a rukavic pro dobrovolníky, ale rovněž se použijí na náklady na pohonné hmoty a na koordinaci dobrovolnické činnosti. Pomozte svým finančním darem, aby ADRA mohla v naší zemi pomáhat i dále. 
 
Co TY a senioři ve tvém okolí? Zavolej své babičce, dědečkovi a buď na dálku s nimi. Nebo jim jeď nakoupit, dones jim, co potřebují. Buď i ty pomocí pro své blízké či sousedy. Stojí to za to. 
 
Buďme společně LIDI PRO LIDI. 
 
THE PEOPLE | band leader Tomáš KAŠNÍK | frontman Radek MAAR

www.vividus-medical.cz
www.adra.cz

#lidiprolidi
 
ADRA, o.p.s.
Humanitární organizace ADRA se rozhodla pomoci nejohroženějším skupinám obyvatel v souvislosti s šířením koronaviru a onemocněním COVID-19 a zmobilizovala své dobrovolníky, kteří pomáhají s donáškou nákupů seniorům a lidem, kteří se ocitli v izolaci. Prostředky z veřejné sbírky půjdou na výrobu a zakoupení ochranných roušek, dezinfekčních přípravků, gelů a rukavic pro dobrovolníky, rovněž se použijí na náklady na pohonné hmoty a na koordinaci dobrovolnické činnosti.
Dobrovolnická služba funguje přes síť dobrovolnických center, kterých má v současné době organizace ADRA po celé republice patnáct. V současnosti se do pomoci zapojila centra v největších krajských městech ‒ Praze, Brně, Ostravě, Český Budějovicích, Plzni, Zlíně a Liberci ‒ ale i ve Frýdku-Místku, Havířově, Valašském Meziříčí, Znojmě, Břeclavi, Příbrami, České Lípě a Klatovech. Všichni dobrovolníci jsou pečlivě vybráni, pojištěni a proškoleni tak, aby se minimalizovalo riziko přenosu nákazy. 

„Aktivně komunikujeme se zástupci místních samospráv na lokálních úrovních,  se starosty či s vedoucími sociálních odborů a sociálních služeb, s cílem vytipovat potřebné osoby. Naše role v celém procesu pak spočívá v tom, že na základě vzniklé poptávky propojíme našeho dobrovolníka s konkrétním seniorem, který má o donášku zájem,“ popisuje organizaci celé činnosti koordinátorka dobrovolníků Dagmar Hoferková.

Více informací najdete na www.adra.cz/dobrovolnictvi.

:)

Martina Korelová

Prostě mi to není jedno :-)

Elena Heinlova
200 Kč

Příspěvek na dobrou věc Z.B.

Zdenek Beránek
100 Kč