CZ / EN

LIDI pro LIDI

vybíráme od 30.4.2020
9 500 Kč
vybráno 19 % z 50 000 Kč

přispělo

27 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
KONCERT - ÚSMĚV - PODPORA

LIDI PRO LIDI

 
Zažíváme obrovskou sílu solidarity a i my, tedy kapela THE PEOPLE, chceme přispět k tomu, aby lidem bylo ještě lépe. Hrajeme koncert, který vykouzlí úsměv pacientům zdravotnického zařízení Vividus Medical v Brně - Řečkovicích. Pro lidi, kteří jsou nemocní a navíc izolováni bez svých blízkých. Budeme hrát a budeme šťastní za úsměv na tváři v oknech nad námi. 

Koncertem to ale neskončí! Zvolili jsme si heslo KDYŽ UŽ, TAK AŤ UŽ!) …a tak jsme se rozhodli pomoct, ještě i sbírkou!
 
Velmi si vážíme činnosti dobrovolnické organizace ADRA, která pomáhá nejohroženějším skupinám obyvatel v souvislosti s šířením koronaviru. ADRA zmobilizovala své dobrovolníky k pomoci. Ti pomáhají nejen s donáškou nákupů, obědů, léků a roušek seniorům a lidem v izolaci. Pomáhají i komunikací a vlídným přístupem.
Prostředky z veřejné sbírky půjdou nejen na výrobu a zakoupení ochranných roušek, dezinfekčních přípravků, gelů a rukavic pro dobrovolníky, ale rovněž se použijí na náklady na pohonné hmoty a na koordinaci dobrovolnické činnosti. Pomozte svým finančním darem, aby ADRA mohla v naší zemi pomáhat i dále. 
 
Co TY a senioři ve tvém okolí? Zavolej své babičce, dědečkovi a buď na dálku s nimi. Nebo jim jeď nakoupit, dones jim, co potřebují. Buď i ty pomocí pro své blízké či sousedy. Stojí to za to. 
 
Buďme společně LIDI PRO LIDI. 
 
THE PEOPLE | band leader Tomáš KAŠNÍK | frontman Radek MAAR

www.vividus-medical.cz
www.adra.cz

#lidiprolidi
 
ADRA, o.p.s.
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM! Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení, i proto ADRA krátce po události vypsala veřejnou sbírku. Finanční pomoc bude prioritně zaměřená na přímou pomoc zasaženým obyvatelům. Děkujeme, že pomáháte s námi!
POMOC OBLASTEM JIŽNÍ MORAVY ZASAŽENÝM TORNÁDEM!

Stačilo pár minut a lidé přišli téměř o vše. Situace v obcích zasažených tornádem si žádá rychlé řešení. Přispějte prosím i vy!

Několik mrtvých, stovky zraněných lidí a další stovky obyvatel několika obcí na Břeclavsku a Hodonínsku bez domova. „Až svítání odkrylo skutečné dopady ničivého tornáda. Ulice jsou naprostým dílem zkázy, některé ulice nebo části obcí bude potřeba znovu postavit. Tato událost je výjimečná svým rozsahem,“ popisuje situaci Josef Koláček, vedoucí koordinátor pro mimořádné události humanitární organizace ADRA. Poničeno je okolo 1 200 domů.

ADRA se podílí na mapování škod po ničivém tornádu a koordinuje pomoc spolu s dalšími organizacemi i složkami IZS při krizovém štábu Jihomoravského kraje. Výtěžek  z veřejné sbírky bude prioritně zaměřený na přímou pomoc zasaženým obyvatelům.

Děkujeme za Vaši solidaritu. Děkujeme, že pomáháte s námi!

:)

Martina Korelová

Prostě mi to není jedno :-)

Elena Heinlova
200 Kč

Příspěvek na dobrou věc Z.B.

Zdenek Beránek
100 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Tornádo v ČR: Okamžitá pomoc při mimořádných událostech