TeeTime SE: Dárcovská výzva pro projekt Fond pomoci zdravotní péči

Hrajeme a pomáháme: Zahrajte si golf se známou osobností a přispějte na boj s COVID-19

vybíráme od 17.4.2020
729 334 Kč
vybráno 729 % z 100 000 Kč

přispělo

9 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Pacienty s COVID-19 ohrožují zejména komplikace spojené s dýchacími problémy. Pomozte přispět na mobilní kyslíkové koncentrátory, které umožní lidem se středně těžkým průběhem onemocnění léčit se v prostředí domova, čímž se uvolní potřebné kapacity v nemocnicích pro těžké případy. Na sbírku Fondu pomoci zdravotní péči Charity Česká republika můžete přispět prostřednictvím zakoupení voucheru na golfovou hru dvojic na 18 jamek, kde jedním z hráčů je známá osobnost.

„Hrajeme a pomáháme“ je společný projekt České golfové federace a Asociace golfových hřišť ve spolupráci se společností TeeTime SE. Sponzorem se může stát kdokoli, kdo má oprávnění ke golfové hře, stačí na webových stránkách www.hrajemeapomahame.cz zakoupit balíček v hodnotě minimálně 5000 Kč, který obsahuje nejen green fee, ale především možnost hry s některou ze slavných tváří. Své síly na greenu můžete poměřit s profesionálními hráči golfu i známými osobnostmi z oblasti sportu, kultury či podnikatelské sféry. Hrát se bude na různých hřištích napříč Českou republikou.

Vážíme si vaší podpory a přejeme příjemný golfový zážitek!

K 20.4.2020 jsme získali prvních 145.147Kč od 40ti dárců.
K 27.4.2020 jsme získali dalších  161.150Kč od 75ti dárců.
K  4.5.2020 jsme získali dalších  157.226Kč od 35ti dárců.
K 13.5.2020 jsme získali dalších   90.210Kč od 19ti dárců.
K 26.5.2020 jsme získali dalších   100.640Kč od 21ti dárců.
K 9.6.2020 jsme získali dalších 70.222Kč od 10ti dárců.

Děkujeme


Charita Česká republika
Charitní zdravotní péče je nesmírně efektivní službou, která pomáhá nemocnicím udržovat potřebnou kapacitu lůžek pro pacienty s těžkým průběhem nemoci covid-19. Značnou úlevu zdravotnickým zařízením přináší i péče, která s nemocí nesouvisí, protože nevyžaduje práci jejich odborného personálu. Což je v době, kdy se každý volný zdravotník počítá, obrovsky cenné.

Účelem „Fondu pomoci zdravotní péči“ je zajistit technologický i personální rozvoj zdravotní péče Charity Česká republika.  Z jeho prostředků už byly v první řadě pořízeny mobilní kyslíkové koncentrátory, které významně pomohly řešit problémy dýchacích cest, spojené s nemocí covid-19. Pacienty se středně těžkým průběhem nemoci ošetřujeme doma v jejich přirozeném prostředí nebo v našich pobytových zařízeních (jsou-li jejich klienty) a zajistíme jim dostatečnou zdravotnickou službu a odborný dohled. Rovněž plánujeme zakoupit polohovací lůžka, určená k zapůjčení do domácností pacientů, což výrazně ulehčí manipulaci s nimi i celkovou péči. Naše zařízení bychom rádi vybavili i dalšími přístroji, např. EKG, která ušetří pacienta jinak nezbytného transportu na toto důležité vyšetření k ambulantnímu specialistovi.

Sbírka je úředně registrovaná veřejná sbírka a pokud do ní přispějete převodem na účet nebo přes portál Darujme.cz, je dar daňově uznatelným nákladem. Stačí vyplnit žádost o vystavení potvrzení. Děkujeme!

Pokud Vás zajímá pravidelné dárcovství, přidejte se k Dobročinným!
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Charita Česká republika, projekt: Fond pomoci zdravotní péči