Dismas Tomaštík: Dárcovská výzva pro projekt Mimořádná podpora pro Radio Proglas

Bez naší pomoci Proglas nemůže pomáhat.

vybíráme od 23.3.2020
900 Kč
vybráno 3 % z 30 000 Kč

přispěli

3 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
V této těžké zkoušce s bojem proti koronaviru jsem slyšel pozitivní zprávu, jak jsou lidé k sobě solidární, jak si navzájem pomáhají. Nemluví se o válkách, ale dobru obětavých lidí. Podobně nám vychází vstříc rádio Proglas, které nás izolované doma, hospitalizované v nemocnicích spojuje v modlitbě prostřednictvím vysílaných mší svatých, růžence a jiných modliteb. Také tímto způsobem můžeme zažít sílu společenství, kdy Bůh je nám v těchto chvílích blízko a vyprošovat celému světu zdraví a návrat k běžnému stylu života. 
Může se každému stát, že nám bude docházet dech, že už nebudeme mít sílu se modlit. Jak moc pocítíme vděčnost, když uslyšíme hlas kněze při mši sv. nebo modlitbu věřících, kteří nás ponesou jako vonný kadidlový kouř k Bohu a my v duchu se budeme moci přidat k nim.  
I přes finanční krizi zvažme, zda právě radio Proglas nepodpořit, aby tento spojovací most modliteb neutichl. Bez naší pomoci Proglas nemůže pomáhat.           
Nadační fond Radia Proglas
Naši posluchači a podporovatelé, podpořte nás prosím mimořádným darem v době aktuální epidemie. Pracujeme intenzivněji navzdory překážkám, abychom dokázali vysílat do vašich domovů a udrželi tak i společenství, které vytváříme.
Nouzový stav v České republice komplikuje a často i znemožňuje našim dárcům poslat peníze na podporu vysílání. Ti, co nás podporují hotovostí a využívali k tomu služby KAPRŮ, dnes nemají možnost svůj dar poslat. To nám způsobí propad v příjmech, který nás bude bolet. Reálně očekáváme pokles darů v době epidemie v řádu statisíců korun.

Vedle toho máme mimořádné výdaje kvůli nákupu ochranných pomůcek, abychom zůstali zdraví a mohli vysílat. Zároveň jsme museli nakoupit technologie, které umožní práci proglasákům z domova v karanténě.

Proto prosíme, ať už posloucháte nebo neposloucháte Proglas, pokud můžete, podpořte nás.

Vaše podpora nám umožní fungovat navzdory všem překážkám. Budeme vám nadále sloužit.

Samozřejmě vám pošleme také v lednu 2021 potvrzení o daru pro daňové účely. Stačí při platbě daru vyplnit potřebné údaje.

Kromě finančních darů nás můžete podpořit těmito způsoby:
  1. Založte výzvu (viz níže) a šiřte ji dál. S vytvořením výzvy vám můžeme pomoci.
  2. Sdílejte tento projekt na sociálních sítích.
  3. Sdílejte darovací widget na svých stránkách. Widget je ta tabulka vpravo. Pošleme vám html kod, který jednoduše umístíte na stránky.
  4. Znáte osobnost, která by nás byla ochotná podpořit výzvou? Pošlete nám kontakt.
Za tým Proglasu
Marek Chvátal, fundraiser
chvatal@proglas.cz
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Radia Proglas, projekt: Mimořádná podpora pro Radio Proglas