Arcidiecézní charita Praha: Dárcovská výzva pro projekt Domov pro seniory kardinála Berana

On-line koncert Michaely Noskové na pomoc seniorům

vybíráme od 19.3.2020
1 000 Kč
vybráno 5 % z 20 000 Kč

přispěli

4 lidé
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
V domovech pro seniory je v těchto dnech smutno. Na jejich obyvatele doléhá strach z koronaviru. Navíc se jim stýská po příbuzných, kteří je nyní nemohou navštěvovat. Buďme s nimi aspoň na dálku prostřednictvím on-line koncertu Míšy Noskové! 

Podpořme finančně Arcidiecézní charitu Praha a její péči, kterou senioři v těchto dnech –  snad více než kdy jindy –  potřebují. 
Michaela Nosková říká: "Po telefonátu s paní ředitelkou jednoho z domovů pro seniory vím, že senioři trpí na jednu stranu obrovským strachem z koronaviru a jeho následků a na druhou stranu naprostým odloučením od svých blízkých. 

Vymysleli jsme pro ně tedy alespoň to nejmenší. V sobotu večer proběhne online benefiční koncert, který se bude přenášet v domovech seniorů po celé ČR. Bude pro ně, pro jejich radost, s písničkami na přání, které mi teď postupně z domovů posílají.

V sobotu večer uděláme dobrou věc a krom nálady můžeme přispět i na zdravotní pomůcky a péči právě o ně. V současné době jednou na 1 000 000 % nejen zdravotníci, policie, hasiči a další složky podílející se na základním fungování státu, ale také právě pečovatelé v těchto domovech. Nemají zdravotní potřeby a dostatek personálu, aby ochránili tu nejrizikovější skupinu."

Celý on-line koncert Michaely Noskové můžete sledovat v sobotu 21. března od 19 hodin na Instagramu nebo na YouTube či stránkách www.art-gang.com.

 


Arcidiecézní charita Praha
Domov pro seniory kardinála Berana pomáhá seniorům prožít důstojné stáří. V Domově v klidné části obce Mukařov žijí čtyři desítky seniorů, kteří potřebují pravidelnou pomoc druhé osoby. Samozřejmostí jsou aktivizační činnosti (trénování paměti, cvičení, akce na zahradě, čtení atd.). Součástí Domova je kaple, která je otevřená denně pro klienty i veřejnost.
Pomozte seniorům prožít důstojné stáří. Podpořte provoz Domova pro seniory kardinála Berana.

Všem pevné zdraví a veselou mysl ;)

Kamila Gelbičová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Arcidiecézní charita Praha, projekt: Domov pro seniory kardinála Berana