CZ / EN
Katerina Mandulova: campaign for project Elektrický neurostimulátor WalkAide pro Tomáše

Katka runs for Tomas

we started on 2020-01-09
€355
raised 97 % out of  €366

supported by

20 people
This campaign is already closed. Thank you!
We are 15 member team running Jizerska 50 race to raise money for Tomas who needs Walkaid neurostimulator, please contribute.
Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové
Váš dar bude použit na nákup elektrického neurostimulátoru WalkAide pro Tomáše z Ostravy
V roce 2017 zemřela Tomášova sestra Lucie po pádu ze Slavkovského štítu ve Vysokých Tatrách. Tomáš se při pokusu o poskytnutí pomoci sestře sám těžce zranil a musel být transportován na ARO v nemocnici v Popradu, kde jeho život „visel“ doslova na vlásku. Po dalších dnech na ARO v Ostravě podstoupil 3D plastiku kalvy a poté následoval pobyt v rehabilitačním ústavu v Hrabyni.

Od října loňského roku začal Tomáš rehabilitovat v neurorehabilitačním centru ARCADA, jelikož je po závažném úrazu mozku stále trpí syndromem „padající špičky“. Právě těmto pacientům může pomoci kompenzačně – rehabilitační pomůcka, tzv. funkční elektrický neurostimulátor WalkAide, která při chůzi pomáhá zvedat špičku nohy a tím značně usnadňuje chůzi. Tomášovi by tak přístroj poskytl větší samoobslužnost a při pohybu nezávislost na pomoci okolí nebo jiných pasivních kompenzačních pomůckách (vozík, chodítko, hole).Cílová částka na pořízení elektrického neurostimulátoru je 60 000 Kč.


Sbírka se koná pod záštitou Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Držím moc palce, Tomášovi i do závodu Katce.

Jan Mihule

Drzim drzim palce!! Zachranit lidsky zivot (a pri tom i riskovat svuj vlastni) ... vime. To je nejvic!

Irena Truneckova
CZK 500