Ondřej Maršík: Dárcovská výzva pro projekt Adámkovy okamžiky

SOLAP s. r. o. - pomáháme 2X

vybíráme od 1.11.2019
6 500 Kč
vybráno 19 % z 35 000 Kč

zbývá

40 dní

přispěli

3 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?
Podpoříme projekt Adámkovy okamžiky a zároveň darujeme anhydritovou podlahu jednomu z dárců!
Protože jsme firmou z Litoměřického regionu a líbí se nám myšlenka nadačního fondu BigMat, tak jsme se rozhodli pomoci.
 SOLAP s. r. o. se touto formou rozhodl darovat finanční obnos (5.000,- Kč) na projekt Adámkovi okamžiky a zároveň daruje 5 tun anhydritu pro vylosovaného dárce (v hodnotě 16.250,- Kč). Princip je jednoduchý... přidejte se k nám a darujte na tuto výzvu částku minimálně 1.000,- Kč. Následně budete zařazeni do slosování o zmíněných pěti tun anhydritu. Podmínkou je, že celková hodnota darů musí přesáhnout 35.000, - Kč. Pomůžeme společně nejen Adámkovi Jírovi, ale také někomu z Vás s dostavbou Vašeho domu. 
 
 Je to výzva i pro nás, protože...
 vylití podlahy zajistí vedení společnosti SOLAP s. r. o. osobně a vlastnoručně. 
 
 PS: Věříme, že výzvu společně zvládneme a pomůžeme tam, kde je to potřeba!

Nadační fond BigMat CZ
Na světě je tisíce podobných příběhů se společným jmenovatelem - DMO. A přitom je každý tolik jiný. Každý z nich si prošel svou vlastní bolestí, pocitem viny, zoufalstvím a beznadějí. Ale život je dar!
Naučit se přijmout jeho zkoušky, zatnout, postavit se všemu a jít společně vpřed. Stejně jako rodina třináctiletého Adámka z malé, možná i neznámé vesničky Kololeč u Třebenic. Áďa si i přes svůj handicap získá Vaše srdce svou "krásnou" duší, smyslem pro humor a jiskrou v oku. Skvělá parta spolužáků kolem něj by mohla vyprávět. A protože každé dítě roste jako z vody, jeho potřeby rostou s ním. 

Adámek nepotřebuje fotbalový míč, značkové triko ani nejlepší mobil. Jeho potřeby jsou naprosto jiné. Užívá si procházky přírodou, ale vozík mu je malý a každá delší chvilka v něm je nepohodlná a bolestivá. Miluje veselé chvilky s dědečkem při hraní "Člověče nezlob se". Ale ty jsou vykoupené denodenní rehabilitací a cvičením. Bez nich by sotva uchopil kostku.Nový vozík a nákladná rehabilitační léčba v Piešťanech jsou pro rodinu Adámka finančně nedostupné. Toto jsou potřeby Adámka - kluka na prahu puberty. 

Naší společnou pomocí je dopřát Adámkovi okamžiky, které patří ke krásnému dětství. Ať už je to procházka s rodiči po lese nebo dědečkova porážka v oblíbené hře. 

Spojuje nás láska k druhému a věříme, že NÁS je víc. 

Děkujeme i za Vaši pomoc.
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond BigMat CZ, projekt: Adámkovy okamžiky