Šárka Zemanová: Dárcovská výzva pro projekt Adámkovy okamžiky

Ženy v akci

vybíráme od 6.10.2019
30 000 Kč
vybráno 150 % z 20 000 Kč

přispělo

50 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ráda bych Vám představila Ženy v Akci: Katka Daňová, Martina Mačjová, Katka Smržová, Jitka Veisová a Ála Živnůstková, které se spolu se mnou rozhodly pomoct Adamovi. Budete hodní, když nás v tomto záměru podpoříte a pošlete jakoukoli finanční částku. Pokud byste chtěli pomoct jen pohybem, budeme se na Vás těšit 23.11. ve 14hod při výstupu či výběhu na Lovoš. Děkuji Šárka Zemanová
Nadační fond BigMat CZ
Na světě je tisíce podobných příběhů se společným jmenovatelem - DMO. A přitom je každý tolik jiný. Každý z nich si prošel svou vlastní bolestí, pocitem viny, zoufalstvím a beznadějí. Ale život je dar!
Naučit se přijmout jeho zkoušky, zatnout, postavit se všemu a jít společně vpřed. Stejně jako rodina třináctiletého Adámka z malé, možná i neznámé vesničky Kololeč u Třebenic. Áďa si i přes svůj handicap získá Vaše srdce svou "krásnou" duší, smyslem pro humor a jiskrou v oku. Skvělá parta spolužáků kolem něj by mohla vyprávět. A protože každé dítě roste jako z vody, jeho potřeby rostou s ním. 

Adámek nepotřebuje fotbalový míč, značkové triko ani nejlepší mobil. Jeho potřeby jsou naprosto jiné. Užívá si procházky přírodou, ale vozík mu je malý a každá delší chvilka v něm je nepohodlná a bolestivá. Miluje veselé chvilky s dědečkem při hraní "Člověče nezlob se". Ale ty jsou vykoupené denodenní rehabilitací a cvičením. Bez nich by sotva uchopil kostku.Nový vozík a nákladná rehabilitační léčba v Piešťanech jsou pro rodinu Adámka finančně nedostupné. Toto jsou potřeby Adámka - kluka na prahu puberty. 

Naší společnou pomocí je dopřát Adámkovi okamžiky, které patří ke krásnému dětství. Ať už je to procházka s rodiči po lese nebo dědečkova porážka v oblíbené hře. 

Spojuje nás láska k druhému a věříme, že NÁS je víc. 

Děkujeme i za Vaši pomoc.
Pro Adamka.Hodne zdravi a šťastných okamžiků. Martina
Martina Schwarzova
🙂😘
Adéla Husáková
300 Kč
Adamkovi prejeme co nejvice usmevavych dnu😀
Vaclava Revajova Revi plus s.r.o
1 000 Kč
Buď šťastný Adámku!
Renata Kynzlová
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond BigMat CZ, projekt: Adámkovy okamžiky