Olga Tlapáková: Dárcovská výzva pro projekt Adámkovy okamžiky

Tým národního muzea pro Adámkovy okamžiky

vybíráme od 26.9.2019
10 500 Kč
vybráno 210 % z 5 000 Kč

přispělo

24 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Jsme bezva parta lidí, která ráda podpoří dobrou věc.
Spojuje nás společná práce v Národním muzeu. Spousta z nás pracuje v depozitářích v Terezíně a proto se účastníme regionální výzvy.
Pojďme společně podpořit "Adámkovy okamžiky" a pomoci mu na jeho cestě životem. 
Nic nám neudělá větší radost, než dětský úsměv!
Sejdeme se 23. 11. 2019 ve 14 hod. při pochodu na Lovoš. Náš zástupce Kryštof Vanča a Adam Cironis poběží!
Nadační fond BigMat CZ
Na světě je tisíce podobných příběhů se společným jmenovatelem - DMO. A přitom je každý tolik jiný. Každý z nich si prošel svou vlastní bolestí, pocitem viny, zoufalstvím a beznadějí. Ale život je dar!
Naučit se přijmout jeho zkoušky, zatnout, postavit se všemu a jít společně vpřed. Stejně jako rodina třináctiletého Adámka z malé, možná i neznámé vesničky Kololeč u Třebenic. Áďa si i přes svůj handicap získá Vaše srdce svou "krásnou" duší, smyslem pro humor a jiskrou v oku. Skvělá parta spolužáků kolem něj by mohla vyprávět. A protože každé dítě roste jako z vody, jeho potřeby rostou s ním. 

Adámek nepotřebuje fotbalový míč, značkové triko ani nejlepší mobil. Jeho potřeby jsou naprosto jiné. Užívá si procházky přírodou, ale vozík mu je malý a každá delší chvilka v něm je nepohodlná a bolestivá. Miluje veselé chvilky s dědečkem při hraní "Člověče nezlob se". Ale ty jsou vykoupené denodenní rehabilitací a cvičením. Bez nich by sotva uchopil kostku.Nový vozík a nákladná rehabilitační léčba v Piešťanech jsou pro rodinu Adámka finančně nedostupné. Toto jsou potřeby Adámka - kluka na prahu puberty. 

Naší společnou pomocí je dopřát Adámkovi okamžiky, které patří ke krásnému dětství. Ať už je to procházka s rodiči po lese nebo dědečkova porážka v oblíbené hře. 

Spojuje nás láska k druhému a věříme, že NÁS je víc. 

Děkujeme i za Vaši pomoc.
Držím palce.
Dárce
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond BigMat CZ, projekt: Adámkovy okamžiky