Olga Tlapáková: Dárcovská výzva pro projekt Adámkovy okamžiky

Tým národního muzea pro Adámkovy okamžiky

vybíráme od 26.9.2019
5 700 Kč
vybráno 114 % z 5 000 Kč

zbývá

41 dní

přispělo

14 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?
Jsme bezva parta lidí, která ráda podpoří dobrou věc.
Spojuje nás společná práce v Národním muzeu. Spousta z nás pracuje v depozitářích v Terezíně a proto se účastníme regionální výzvy.
Pojďme společně podpořit "Adámkovy okamžiky" a pomoci mu na jeho cestě životem. 
Nic nám neudělá větší radost, než dětský úsměv!
Sejdeme se 23. 11. 2019 ve 14 hod. při pochodu na Lovoš. Náš zástupce Kryštof Vanča poběží!
Nadační fond BigMat CZ
Na světě je tisíce podobných příběhů se společným jmenovatelem - DMO. A přitom je každý tolik jiný. Každý z nich si prošel svou vlastní bolestí, pocitem viny, zoufalstvím a beznadějí. Ale život je dar!
Naučit se přijmout jeho zkoušky, zatnout, postavit se všemu a jít společně vpřed. Stejně jako rodina třináctiletého Adámka z malé, možná i neznámé vesničky Kololeč u Třebenic. Áďa si i přes svůj handicap získá Vaše srdce svou "krásnou" duší, smyslem pro humor a jiskrou v oku. Skvělá parta spolužáků kolem něj by mohla vyprávět. A protože každé dítě roste jako z vody, jeho potřeby rostou s ním. 

Adámek nepotřebuje fotbalový míč, značkové triko ani nejlepší mobil. Jeho potřeby jsou naprosto jiné. Užívá si procházky přírodou, ale vozík mu je malý a každá delší chvilka v něm je nepohodlná a bolestivá. Miluje veselé chvilky s dědečkem při hraní "Člověče nezlob se". Ale ty jsou vykoupené denodenní rehabilitací a cvičením. Bez nich by sotva uchopil kostku.Nový vozík a nákladná rehabilitační léčba v Piešťanech jsou pro rodinu Adámka finančně nedostupné. Toto jsou potřeby Adámka - kluka na prahu puberty. 

Naší společnou pomocí je dopřát Adámkovi okamžiky, které patří ke krásnému dětství. Ať už je to procházka s rodiči po lese nebo dědečkova porážka v oblíbené hře. 

Spojuje nás láska k druhému a věříme, že NÁS je víc. 

Děkujeme i za Vaši pomoc.
Držím palce.
Dárce
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond BigMat CZ, projekt: Adámkovy okamžiky